Jonas Vingegaard jest wyczerpany fizycznie i psychicznie po Tour de France

Młody duński zawodnik zespołu jumbo visma I mistrz Tour de France, Jonas FingergaardOn nie ma swoich najlepszych dni. Po przejściu ciężkiej fizycznej walki ze Słoweńcami Tadej Pojjakar A po ogromnym zużyciu w najsłynniejszym wyścigu „Wielkiej Trójki” na chwilę zniknął z międzynarodowej areny kolarskiej.

Jego zwolennicy i rodacy czekali na niego, gdy wrócił do domu. DaniaKtóry w tym roku obchodził swoją trzydziestą drugą edycję. Po zwycięstwie w kraju gaelickim miłośnicy kolarstwa chcieli go widzieć jako mistrza w swoim rodzinnym kraju, ale tym razem musiał dać szansę innemu świetnemu członkowi ekipy Jumbo-Visma, francuskiemu kolarzowi. Christophe LaporteKto wygrał koszulkę lidera w piątym i ostatnim etapie wyścigu.

W każdym razie duńscy fani kolarstwa czekają na swojego młodego mistrza, który ma dopiero 25 lat i wygrał już etapy w e.Dla doliny Acosta Giro (2018), wycieczka po polsce (2019), UAE Tour 2021, aby zakończyć swój krótki, ale owocny rekord, z mistrzostwami być może najważniejszym Tourem w międzynarodowym świecie kolarskim: Wycieczka po Francji.

Vingegaard to jedna z największych obietnic w kolarskim świecie. Zdjęcie: Twitterj_vingegaard

Niewątpliwie zespół Holandiaktóry posiada licencję UCI World Team i ściga się zarówno na torze World Tour, jak i na torze Continental, Vingguard To wielka obietnica, ponieważ biega jako kapitan drużyny, która liczy się w jego szeregach z biegaczami jego rangi Primus Roglic, T.; Benott, S.; Krogsvik s W Van Air Między innymi.

Czasami fizyczne przeciążenie i odpowiedzialność za noszenie koszulki, takiej jak żółta koszulka podczas trasy, odbijają się na zdrowiu biegaczy. Tak jest w przypadku młodego bohatera Jonas FingergaardPo wspaniałym przyjęciu wydanym przez mieszkańców Kopenhagi i nadziei, że zobaczą go ponownie za: Wycieczka po Danii lub w Powrót do HiszpaniiUważali, że te perspektywy są frustrujące. Wobec tego istnieje duża niepewność co do przyszłości młodego duńskiego rycerza.

Jonas został mistrzem Tour de France 2022. Zdjęcie: Twitter @j_vingegaard

Jonas został mistrzem Tour de France 2022. Zdjęcie: Twitter @j_vingegaard

W obliczu pytania postawionego Francja MassinMenedżer zespołu Jumbo-Visma, mówiąc o nieobecności Vingegaarda na trasie po Danii, tak przed gazetą „Ekstra Bladet”. „Rozumiem, że widzowie chcą zobaczyć Jonasa i rozmawiałem z nim wczoraj o tym. Ale miał swoje chwile Bardzo trudne po trasie… Chcielibyśmy pokazać go w tym wyścigu, ale musimy też zrozumieć, że trudno było mu wygrać Tour i z Wszystko, co z tego wynika„.

Brakuje Vingegaarda Nagrane wcześniej W każdym z pozostałych wyścigów w tym roku. Oprócz swoich wyścigów nie brał również udziału w wyścigach klasycznych ani krótkich Rezygnacja Aby wziąć udział w Mistrzostwach Świata w Szosie. Niepokoi to jego zwolenników, choć wiadomo, że otrzymał ogromne wsparcie w środowisku sportowym swojego kraju: umysłowoFrank Hildegard, dyrektor trasy w Danii, powiedział duńskiemu outletowi Ritzau.

Uważa się, biorąc pod uwagę niewielką ilość informacji o stanie jumbo jeźdźca, że ​​cierpi z powodu możliwości noś umysłZdarzyło się to również sportowcom z innych dyscyplin, takich jak Naomi Osaka.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.