Jorge Celico: To, co przydarzyło się Gonzalo Placie, pomoże mu się rozwijać. Niespokojny, ale świetna osoba | Ekwadorczycy za granicą | Sporty

Dyrektor ekwadorskich młodzieżowych drużyn piłkarskich opiniuje sprawę młodego zawodnika Realu Valladolid.

Bycie bohaterem wypadku drogowego i przekroczenie dozwolonego w Hiszpanii poziomu alkoholu na początku grudnia „pomoże mu dojrzeć” Gonzalo Plata (21), jako Jorge Celico, menedżer drużyny młodzieżowej Ekwadorskiego Związku Piłki Nożnej i kapitan urodzonego w Guayaquil zawodnik reprezentacji narodowej do lat 20, mistrz Ameryki Południowej i brązowy mistrz świata w 2019 roku.

„Znam Gonzalo Platę. Kierowałem się tym (kierowałem) od najmłodszych lat. Jestem pewien, że to, co mu się przydarzyło, pomogłoby mu dojrzeć, zostawić mu doświadczenie. Jest dobrym chłopcem, wesołym, niespokojnym, ale wspaniała osoba”. Rozmawiałem z nim i wie, co zrobił„Cilico zapowiedziane w piątek w radiostacji” sieć.

Tak więc argentyński profesjonalista odniósł się do sprawy Platy, Dla niego Real Valladolid, klub, do którego tricolor przyjechał w sierpniu, powiedział, że czeka go „mandat” za wypadek, w którym wystąpił w swoim samochodzie rankiem 8 grudnia, w którym na skrzyżowaniu Avenue Lopez wzięło udział dwóch turystów. Gomez i Fray Luis de LeonZ miasta w północno-zachodniej Hiszpanii.

Wiedziałem, że muszę trenować i wyjeżdżam w nocy. Czuję, że zdradziłem klub i to się więcej nie powtórzy. Mam nadzieję, że to nie zatrzyma mojej kariery. Przeprosiłem moich kolegów. Niektórzy mnie rozumieją, inni nie. Będę musiał dostać karę. Chcę dalej nosić tę koszulkę i mam nadzieję, że będę iść dalej – przeprosił następnego dnia młody piłkarz.

od wydarzenia, Trener Pachetta nie liczył srebra w meczach (Jose Rojo Martin). Ekwadorczyk nie pojawił się w tym miesiącu ani na ławce rezerwowych przeciwko Oviedo (12. niedzielę) i Jude Las Palmas (15. środa).

Celico z Guayaquil był kapitanem mistrzostw Ameryki Południowej U-20 2019 w Chile, gdzie Tricolor zdobył bezprecedensowy tytuł (luty). Również na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 2019 w Polsce, europejskim kraju, w którym drużyna narodowa zajęła historyczne trzecie miejsce (czerwiec).

w tym czasie, Plata gra na wypożyczeniu w Valladolid. Posiadaczem karty jest Sporting Lizbona. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.