Jorge Nunez przyjechał do Polski na Mr. Supernational 2023

Modelka i influencerka Jorge Eduardo Nuneza Pan Supranational przybył do Polski we wtorek, aby reprezentować Wenezuelę w 2023 roku. Wydarzenie odbędzie się 15 lipca o godz.

przez Twoje konto Instagram– powiedział Kreol Będzie bardzo szczęśliwy Ta szansa w jego karierze.

Warto wspomnieć, że tutaj odbędzie się 7. edycja Mr. Supranational 2023. Strelecky Park Amfiteatr Z Nowego Sącza, Polska.

W tym sensie należy pamiętać, że drugą edycję, która odbyła się w 2017 roku, wygrał Gabriel Correa z Wenezueli. Szalik i trofeum zwycięstwa. Do tej pory najwięcej mandatów zdobyły Meksyk, Indie, Stany Zjednoczone, Peru, Kuba i Wenezuela.

Ze swojej strony Jorge Nunes powalczy o szalik Mr. Supernational 2023. Kandydaci z 40 krajów i Terytoria Autonomiczne.

Jak w nim stwierdzono system, Projekt społeczny Jorge Nuneza, „Zdrowe Ciało Zdrowy Duch”, Skierowany jest do dzieci i młodzieży z Wenezueli.

„Swoim projektem staram się inspirować i motywować Dzieci Należy je uczyć, co to znaczy uprawiać sporty na boisku, ćwiczyć i prowadzić zdrowy tryb życia. Staram się prowadzić te działania we współpracy z firmami sportowymi i spożywczymi działającymi w tej samej linii zdrowia i dobrego samopoczucia.

Podkreślił również znaczenie wsparcia „Trusty, szkoły i organizacje odpowiedzialne za opiekę i ochronę dzieci o niskich dochodach muszą, co ważne, dać im szansę, na jaką zasługuje każde dziecko”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *