Jorge Valdano zostawia wiadomość dla Meksyku na Mistrzostwa Świata

Jeden z najlepszych mistrzów świata, który analizuje meksykańską drużynę narodową przed Katarem 2022. W ten weekend Jorge Valdano odwiedził CDMX, aby podpisać książkę i porozmawiać o tym, co widzi z daleka w Team Tricolor i jak ma nadzieję na swój udział w mistrzostwa świata odbędą się pod koniec roku.

Argentyńczyk po raz pierwszy opowiedział o krytyce Taty Martino, o swoim doświadczeniu i o tym, jak może poprawić się na tym ostatnim etapie przed Mistrzostwami Świata, gdzie nie oczekuje wielu dobrych rzeczy po drużynie Azteków, ze względu na niski poziom, jaki wykazali w tak krótki okres. Kilka miesięcy w oficjalnych meczach i meczach towarzyskich.

„Al Tata ma duże doświadczenie w rozwiązywaniu tego rodzaju sytuacji. Był w środku przez długi czas i przetestował to we wszystkich kolorach. Ponadto ma coś, co również charakteryzuje Carlo Ancelottiego: jego spokój, który mu pomaga bądź dobrym jeźdźcem burzy.”

Możesz również przeczytać: Luc de Jong z Barcelony… do Toluki?

Argentyna jest nie tylko najsilniejszym pretendentem w grupie meksykańskiej, ale także jednym z faworytów do wygrania turnieju w Katarze, dlatego Valdano woli skupić się na Polsce, rywalu, który może skomplikować grupę.

„Analizy rzeczy analizujemy w czasie, gdy wielu graczy z Meksyku jest poniżej swojego poziomu, a wielu Argentyńczyków jest ponad nimi. Przed nami jeszcze długa droga, ale przeciwnikiem dla wszystkich jest Polska. Metoda Martino przeszła od mniej do większej, ale dlaczego nie sądzisz, że może to zrobić?Klęska Messiego i jego kolegów z drużyny Jest za wcześnie, aby być szczerym i pesymistycznym.

Piąty mecz, zła mania

„To prawie obsesja dla Meksyku i z pewnością wskazuje, że słyszał meksykańskich trenerów i trenerów mówiących o tym samym więcej niż raz; nikt już nie myśli o przypadkach innych niż ten, co jest skomplikowane. Krytyka jest zwykle ostra w piłce nożnej , ale prognoza na sześć miesięcy przed pucharem to zły pomysł. Reakcja Meksyku będzie zależeć wyłącznie od najlepszych graczy, którzy są dziś poniżej swojego poziomu.

.

.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.