Jovicevich: „Jestem jednocześnie dumny i smutny”

Newsroom sportowy, 12 października. Chorwacki trener Igor Jovicevich, trener Szachtara Donieck, wyraził „dumę i smutek jednocześnie” po zremisowanym 1:1 z Realem Madryt, który osiągnął we wtorek w meczu, który odbył się w Warszawie (Polska) dzięki Rosjanom. inwazja na Ukrainę.

„Jestem dumny z moich piłkarzy. I jednocześnie smutny. Biorąc pod uwagę okoliczności ostatnich kilku dni, nie jest im łatwo grać tak, jak grali. Czasami w ostatnich minutach strzelasz gola lub przegrywasz, – powiedział w komentarzach opracowanych przez UEFA.com.

„Nie możemy zapomnieć, że graliśmy przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie. Utrzymywaliśmy rytm, byliśmy odważni i dobrzy z piłką. Zdecydowanie poprawiliśmy się w porównaniu z pierwszym meczem. Mogliśmy strzelić drugiego gola z Traore’em. dobra szansa, ale ten punkt jest nadal cenny” – kontynuował.

Z kolei ukraiński Artem Bondarenko, zawodnik UEFA, potwierdził, że katalizatorem były niedawne ataki Rosji na ukraińską ziemię.

– Dobrze jest zdobyć to trofeum, ale należy ono do całego zespołu, a nie tylko do mnie. Graliśmy dobrze i mieliśmy dodatkową motywację do tego, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku dni. Przed meczem zdobylibyśmy pewien punkt na zawsze, ale ponieważ Z przebiegu meczu wyszliśmy z mieszanymi uczuciami – skomentował. EFE

1011880

omb / jpd

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *