Juan Fernando Quintero dokonał zaskakującego wyznania o Jose Pekermanie

Obecny pomocnik River Plate Juan Fernando Quintero przyszedł porozmawiać o swojej karierze sportowej. W niedawnym wywiadzie dla Conmebol, czołowej organizacji piłkarskiej w Ameryce Południowej, Kolumbijczyk skorzystał z okazji, by zagłębić się w dwóch trenerów, którzy odegrali kluczową rolę w jego karierze: José Pékermana i Marcelo Gallardo.

Quintero, który w zeszły weekend przyjechał po świetnym występie z River, Najpierw pochwalił trenera Beckermanna, który dał mu możliwość gry na dwóch mistrzostwach świata w Brazylii i Rosji.

Był dla mnie jak ojciec, odkąd skończyłam 19 lat, kiedy zabrał mnie do kadry narodowej– potwierdził.

Pomocnik przypomniał konkretny mecz z orbitalnego wydarzenia rozegranego w 2018 roku. Quintero odniósł się do pojedynku z Polską, w którym był największym podejrzeniem zespołu.

„Dzień przed tym meczem nie trenowałem i nie grałem. To nie tak, że byłem buntownikiem, po prostu powiedziałem mu, co czuję i mogę zrobić dla drużyny. Następnego dnia powiedział mi, że zagram i powiedziałbym, że to najlepszy mecz w historii Kolumbii na Mistrzostwach Świata.

obrazek:

Quintero był jedną z postaci w tym meczu z Europejczykami. Pomocnik pomógł strzelić gola Radamel Falcao, pierwszego i jedynego Tigre w historii mundialu z Kolumbią.

„Pokonaliśmy Polskę 3-0 z dużą sławą. Pracowaliśmy nad pokazaniem postaci, dla mnie osobiście w tym meczu poszło bardzo dobrze” – przyznał zawodnik.

miłość do rzeki

Oprócz rozmowy o reprezentacji Kolumbii, Juanver wyjawił również swoje serce i opowiedział o innym trenerze, który przewrócił ważną stronę w swojej karierze.

Pomocnik kawowy złożył hołd Marcelo Gallardo, technikowi, który przywrócił swoją magię po kilku latach spędzonych poza orbitą elity.

Marcelo jest przyjacielem, niezależnie od wszystkiego w pracy, nic nie daje, wyróżnił mnie w karierze, odnalazłem swoje miejsce w świecie jak to mówią i wykorzystałem wiele moich zalet, uczynił mnie lepszym zawodnikiem. Zawsze budował na tym, co było najlepsze dla zespołu, co znajduje odzwierciedlenie w jego historii w klubie” – powiedział.

„Gracze stają się silniejsi i odchodzą. Jego historia i pseudonimy nie są zbiegiem okoliczności, sposób, w jaki żyje futbolem, jest zaskakujący. Entuzjazm, przez który przechodzi w piłce nożnej, jest również przekazywany tobie i jak on trenuje. „

Przeżyj ponownie wywiad z Juanem Fernando Quintero tutaj

Powrót na górę z River

Kolumbijskiemu pomocnikowi zajęło to dwa miesiące A Juan Fernando Quintero ponownie zdobył minuty z River Plate w meczu o Puchar Ligi Argentyny.

Przed Federacją Santa Fe, Hodowca kawy powraca po długiej kontuzji mięśni. Dopiero po 15 minutach Juanver wykonał akcję, Ale wystarczy pokazać swoją magię na boisku i zapewnić luksusową pomoc swojemu napastnikowi, Julianowi Alvarezowi, najlepszej postaci.

Z ogromną różnicą wyniku na swoją korzyść, w ostatnim tchnieniu meczu, Quintero przeszedł na front ofensywy, aby podać „trójpalcowe” podanie, jak mówią w żargonie futbolowym, Alvarezowi, który musiał tylko zidentyfikować więcej niż bramkarz przeciwnika i umieścić ostatnie 5-0 1 dla okazjonalnego składu, dodając w ten sposób swoje pierwsze zwycięstwo w tym turnieju.

W tym meczu z Unión de Santa Fe, Quintero dodał swój jedenasty mecz w 2022 roku z River, w którym również strzelił łącznie 4 gole.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.