Juan Francisco Estrada chce zemsty na Romanie „Chocolateito” Gonzalezie

CV jest w trakcie tworzenia od ośmiu lat.

Juan Francisco Estrada ma nadzieję na zemstę, gdy po raz drugi w sobotę wieczorem spotyka Romana „Chocolateito” Gonzaleza z bazy American Airlines w Dallas w Teksasie.

Para po raz pierwszy walczyła o tytuł WBA World Light Flyweight w 2012 roku, kiedy Gonzalez zdecydował jednogłośnie i wygrał. 33-latek zdobył tytuły w czterech różnych kategoriach wagowych, stając się pierwszym internautem, który to zrobił. Przemawiając do The Ak & Barak Show na DAZN, The Ring i WBC Super Flyweight Champion pomyśleli, że walka to inna koncepcja.

„Prawda jest taka, że ​​nie mogę się doczekać tej walki,” powiedział Estrada. „Prawie dziewięć lat po pierwszej walce. Jestem bardzo podekscytowany, mieliśmy lepsze aranżacje, a potem są teraz dwie kategorie wagowe inne niż w walce, więc czuję się teraz silniejszy, jestem gotowy, aby Zawsze mówię, że jestem kompletnym wojownikiem, jak będę walczył w zależności od tego, jak walczy mój wróg, ale w rzeczywistości skupiałem się na swojej kondycji fizycznej i skakaniu.

„W mojej poprzedniej walce z Carlosem Quadrosem byliśmy już skupieni na sile i mogłem to pokazać – wygrał przez nokaut”.

Zachwycony swoimi produktami i liczący na sukces, 30-latek nie lekceważył w najmniejszym stopniu meksykańskiego gonzaleza. Estrada planuje pomścić swoją stratę dziewięć lat temu.

„Uważam Romana Gonzaleza za przyszłą Galerię Sław. Pokonanie go byłoby jak pokonanie kogoś z wielką tradycją. Skończył większość swoich rywali. Ma ważne tytuły. Znam słabości i wierzę, że mam szansę wyciągnij go, jest już znokautowany, więc myślę, że ja też mogę to zrobić ”.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *