Juan Lobato, lider PSOE w Madrycie, stawia na e-sport jako „strategiczny zwrot” w społeczności

lider PSOE Madryt i kandydat na prezydenta Wspólnoty Madrytu, Juana Lobato, potwierdziło swoje zaangażowanie w e-sport jako „centrum strategiczne” dla regionu. Socjalistyczny mówca Wspólnoty Madrytu przedstawił swoje propozycje szkolenia młodych ludzi w e-sporcie w celu „tworzenia miejsc pracy i możliwości” i poparł Regionalne zawody e-sportowe Od niezależnego rządu i ma „wizję”, aby region Przyciąganie dużych wydarzeń Dzieje się tak również w Katowicach (Polska).

W środę Lobato wziął udział w EBLiveElections, sekcji wywiadów z kandydatami na kanale EsportsBLive na Twitchu, gdzie skomentował swoją wizję O sektorze e-sportowym i „szansach” oferowanych przez Wspólnotę Madrytu.

Socjalistyczna kandydatka na prezydenta Wspólnoty Madrytu zauważyła, że ​​e-sport jest „stymulujący i atrakcyjny dla młodych ludzi”, dlatego jest to sektor, który generuje możliwości rozwoju i pracy dla nich. Mając ten cel na uwadze, lider PSOE w Madrycie wskazał inwestycje w szkolenia jako kluczowe. Złożyliśmy wniosek kilka miesięcy temu Plan szkoleń dla 250 000 młodych ludzi w 18 miesięcy, Z kształceniem zawodowym, wykształceniem wyższym i kursami szkoleniowymi. Lobato zauważył, że istnieje bardzo ważny segment, który powinien wejść w e-sport, jest to główny sektor.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *