Juana Viale wspomina, że ​​El Polaco zagrał 14 koncertów w ciągu jednej nocy – GENTE Online

Polskie Jest jednym z najwybitniejszych artystów muzyki tropikalnej. Od samego początku do pełnoletności wiedział, jak pozostać na szczycie. Jego współczucie i charyzma na scenie sprawiają, że jest jedną z najbardziej przekonujących postaci. Zwracając uwagę na ten precedens, Joanna Vialli, Który w tę niedzielę był 9. w Zjedz obiad z Murthą LegrandZaskoczyła go nieoczekiwanym faktem.

Lunch szedł naturalnie, nagle, kiedy Joanna się odezwała Jose Maria MuscariSpojrzał na El Polaco i powiedział: „Teraz jedziemy z nim, co jeszcze Zdobył rekord 14 w ciągu jednej nocy. „. To zdanie sprawiło, że artysta zarumienił się, który nie wiedział, co odpowiedzieć, i zaskoczył resztę prezenterów, którzy zastanawiali się, co odpowiedzieć.

Po przywróceniu powietrza piosenkarka skomentowała, że ​​prowadząca odnosi się do występów, które dała w One Night, a nie do tego, co wielu sobie wyobrażało. Joanna wydała trafne wyjaśnienie: – Czternaście w jedną szaloną noc! Jak to jest?.

To właśnie tam Ezequiel zapewnił, że był to inny raz, że prezentacje trwały 20 minut i że prezentacje odbywały się blisko siebie. Zaczęliśmy o 7 po południuW tym czasie było wiele tańców, karnawał, to był rok 2006, 2007, kiedy się zaczął..

Po świątecznej chwili i śmiechu wszystkich, Viale zmienił ton, aby wskazać, co miało otaczać jego liczne prezentacje, przez wiele godzin bez snu. „Chcę poważnie zadać to pytanie, Czy ten rytm nie sprawił, że zacząłeś zażywać narkotyki, aby zyskać dużo wytrzymałości? „. Następnie dodał, że zdarza się to często wielu artystom.

„Nie, to mi się nigdy nie przydarzyło. Mam trochę piwa, ale lubię to. To jest to, czego chcę, to, co lubię. Jeśli przyjdą i powiedzą mi, że muszę zrobić dwadzieścia jeden, to zrobię to, bo mi się to podoba.Tłumacz skomentował.

Joanna nie czuje się spełniona, ale mówi mu, że to nie z powodu tego, co kocha, ale z powodu ciała, przychodzi czas, kiedy nie odpoczywa właściwie, to ma wpływ. „Tak, ale miałem 18 lat, kiedy byłem. Nie mogłem dzisiaj. Przed pandemią mieliśmy 6 prezentacji przez cały weekend.Zamknij piosenkę piosenkarza.

Więcej informacji na gente.com.ar

Wątki

Komentarze

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *