Juanjo Fernandez, mistrzostwa świata czekają na ciebie

Juanjo Fernandez, mistrzostwa świata czekają na ciebie

Sport z Almerii wciąż jest w modzie, a to dzięki dobrze zapowiadającemu się żeglarzowi. Juanjo Fernandeza Za dwa miesiące pojedzie do Polski na mecze Mistrzostwa Świata ILCA klasy 6. Pełen sukces w karierze, która ma przed sobą jeszcze wiele etapów i radości.

A właściwie marynarz Klub Mar Almeria Z imponującymi wynikami zakwalifikowała się do światowej imprezy, która odbędzie się w dniach 1-9 lipca w Polsce. Po trzech dniach rywalizacji w RCM w Abra RSC, gdzie ze względu na brak wiatru mogły się odbyć tylko dwa testy, Juanjo Fernández ukończył dziewiąty w rankingu Ogólnie rzecz biorąc, zajmuje piąte miejsce w rodzaju męskim. Była to ostatnia krajowa impreza rankingowa, która wraz z lutowymi Mistrzostwami Hiszpanii w Torrevieja zamyka system rankingowy turniejów międzynarodowych.

brak wiatru

Tylko dwa testy potwierdziły ważność niedzielnego hiszpańskiego pucharu ILCA 6, który odbył się w Abra Waters, gdzie głównymi bohaterami były mgła i brak wiatru. Wśród Andaluzyjczyków najlepszy wynik ma również Juanjo Fernández z Almerii III miejsce w kategorii U-19 Otrzymał paszport europejski i międzynarodowy.

Fernandez zajął 11. i 6. miejsce, co wystarczyło, by osiągnąć cel, jakim było zakwalifikowanie się w pierwszej szóstce. Drugim najlepszym andaluzyjskim zawodnikiem był Roberto Aguilar z CNM Benalmádena, zajmując 11. miejsce i trzecie miejsce w kategorii U17. Polskie miasto Dziwnów 1-9 lipca.

Dla rodziny Club de Mar Almería bardzo się cieszymy, że żeglarz zapewnił sobie bilet na najważniejsze wydarzenie na planecie na ILCA 6. Ponadto, jak zwykle w przypadku każdej imprezy, Fernández będzie nosił spodnie UD Almería. To jego talizman i za każdym razem, gdy staje na podium, nie waha się zrobić tego w barwach swojej drużyny. Polska czeka na Ciebie. szczęście.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *