Judo: Wybraniec dla niesłyszących otrzymał wykształcenie przed podróżą do Francji

Sport dla niesłyszących nadal przechodzi do historii. A po udziale drużyny lekkoatletycznej w Lublinie; Teraz przyszła kolej na reprezentantów drużyny judo, którzy tego popołudnia wyjechali do Francji, gdzie wezmą udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Wersalu od 26 do 31 października.

„To zaszczyt reprezentować kraj. Czuję się o wiele lepiej, podróżuję z myślą o przywiezieniu medalu i opuszczeniu Argentyny na najwyższym możliwym poziomie” – skomentował Eduardo Legorguru, reprezentant mężczyzn. Nie zabraknie również kobiecej reprezentacji z Valentiną Bonfante, która była „bardzo zadowolona z tej podróży”. „Przybyliśmy w dobrej formie po kilku koncentracjach, które zrobiliśmy w CeNARD i robimy co w naszej mocy, aby reprezentować nasz zespół. Nadal nie badamy zbytnio konkurentów, ale wiemy, że poziom konkurencji jest bardzo dobry. „

Obaj zawodnicy, w towarzystwie swoich trenerów Fabiana Zerona, BF Adriana Arguelo i prezesa Argentyńskiej Federacji Sztuk Głuchoniemych, Daniela Rossano; Otrzymali argentyńską flagę z rąk Alejandro Péreza, krajowego dyrektora ds. Zmodyfikowanego Sportu i Promocji Sportu Krajowego Sekretariatu Sportu.

„Wsparcie, które musimy udzielić w tego rodzaju międzynarodowych zawodach, jest bardzo ważne i jest dla nas bardzo ważne przed Olimpiadą Głuchych w 2022 roku” – powiedział Ziron. Dodał: „Oczekiwanie jest wysokie. To nasz pierwszy raz w Pucharze Świata i nie znamy zbytnio terenu, ale wzmacniamy naszą technikę i przygotowanie. Może biegamy z pewną wadą ze względu na wyższe Wiele konkursów judoki odbyły w Europie i Azji, ale chłopcy dodadzą jej motywacji i dużo więcej „serca”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *