Julian marzy o podróży na Mistrzostwa Świata Głuchych w Pływaniu: Jak współpracować – Parana

Wideo:
Julian marzy o podróży na Mistrzostwa Świata Głuchych w Pływaniu w Polsce

Julianne, 12-latka z Parany, pojedzie do Polski, by wystartować w Mistrzostwach Świata Głuchych w Pływaniu na Krótkim dystansie. Wystartuje w 100 stylach dowolnym, 50 stylach dowolnym, 100 stylach klasycznych i dwóch mieszanych 4×50.

Powiedział: „Lubię czołgać się i czołgać”. Telewizja Elon, Julián, który trenował w klubie Echague przez osiem lat, jak opisano szczegółowo.

Carlos Scuco, główny trener Atlético Echago, stwierdził, że było to „kolejne doświadczenie w sporcie, z którym musiałem żyć. W części formacyjnej zawsze miałem chłopców, a poza tradycyjnymi chłopcami jest teraz Julian, z którym wybraliśmy tę podróż, z pełnym uznaniem dla wszystko, co robi, bo na to zasługuje”.

Julián „Od dziecka pływał w klubie, przeszedł przez różnych nauczycieli i jest ze mną od kilku lat. Trenuje ze wszystkimi chłopcami, a jednocześnie bierze udział w mistrzostwach kraju, a także w mistrzostwach regionu. Poszliśmy z jego rówieśnikami na zlot, gdzie zostali przesłuchani, a Julian został nominowany do udziału w tym ważnym wydarzeniu.

„Ma 12 lat, a szczególne znaczenie ma prognoza, którą mamy z nim na 2023 rok, czyli mistrzostwa świata na 50 m w Argentynie. Na ten turniej jest wiele nadziei, więc trzeba ocenić doświadczenie, – powiedział trener chłopca.

Powiedział też: „Federacja i podsekretarz stanu ds. sportu dają mu to, czego potrzebuje do podróży. Nie dają mnie, a on potrzebuje towarzystwa. Dzięki dobrej woli ludzi z klubu i nie tylko te pieniądze są zbierane, abym mógł mu towarzyszyć. Jest trener odpowiedzialny, ale dla tych z nas jako trenerów osobistych, na pływaka, tych pieniędzy po prostu nie było. A jeśli nikt z klubu nie odejdzie, może Julian nie będzie mógł przyjść, ponieważ jego rodzina będzie się martwić.

Jego matka, Mariela, powiedziała, że ​​jest „bardzo dumna” z tej nominacji dla swojego syna. „Nie spodziewaliśmy się tego, chociaż trenował z początkową selekcją, nie sądziliśmy, że skoro jest tak młody, będzie w stanie dotrzeć do takiego turnieju, więc jesteśmy bardzo dumni i szczęśliwi Julian – powiedziała kobieta.

Jak współpracować, aby Julian mógł podróżować: „Przyjmujemy zamówienia na zestawy do lodów Politi, do środy” – powiedziała matka chłopca. Aby dołączyć do inicjatywy polegającej na wniesieniu „ziarna piasku” do podróży Juliana, zadzwoń pod numer 3434597277. elonce.com.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *