Julio Iglesias podarował sobie ogromny jacht na 80. urodziny: jak, gdzie i z kim piosenkarz-miliarder będzie świętował swoje urodziny? | Ludzie | rozrywka

Julio Iglesias podarował sobie ogromny jacht na 80. urodziny: jak, gdzie i z kim piosenkarz-miliarder będzie świętował swoje urodziny?  |  Ludzie |  rozrywka

Obchody urodzin Julio Iglesiasa rozpoczęły się już emisją filmu dokumentalnego z Hiszpanii, upamiętniającą jego osiemdziesiąt lat życia. Ale prasa w twoim kraju idzie dalej i ujawnia szczegóły Jak będzie wyglądać święto artysty? I prezent, który sam przygotowywał od roku: ogromny jacht.

Jeśli chodzi o luksusową łódź, którą Julio Iglesias zamówił na rok 2022, wiemy, co omawiały tego roku media, zwłaszcza tydzień Kto dostał wyłączność na temat nowego nabytku piosenkarza.

„Już marzy o swojej nowej łodzi” – czytamy w jednym z wierszy pierwszego postu, w którym szczegółowo to opisano Wydano zamówienie na wykonanie łodzi „od podstaw” w Polsce Z najwyższą jakością i luksusami typowymi dla artysty rangi Julio Iglesiasa, którego majątek wynosi nie mniej niż 700 milionów dolarów.

Na razie nie ma pewności, czy megajacht jest już gotowy, czy też znajduje się w posiadaniu ojca Enrique Iglesiasa, ale jeśli nie, będzie to jego marzenie i idealny prezent na tę randkę. Jego nowym „dziwakiem”, jak promuje go hiszpańska prasa, jest posiadanie własnego jachtu, aby w gronie najbliższych cieszyć się morzem i odwiedzać rajskie miejsca, o czym wspominał wówczas Semana.

Jak wspomniano Awangarda Miesiąc temu hiszpańska piosenkarka planowała wyjazd do Polski w sierpniu – obecnie mieszka w Miami i Punta Cana – ze względu na budowę megajachtu.

Jak będziesz świętować urodziny Julio Iglesiasa?

Oprócz tajemnicy luksusowego jachtu Julio Iglesiasa jego zwolennicy chcą wiedzieć jeszcze coś: Jak będzie świętował swoje osiemdziesiąte urodziny?.

W okolicy nie będzie żadnych koncertów ani znanych gości – oznajmiła w przesłanej wiadomości wokalistka „With the Same Stone”. Witam magazyn Na treść której cytują hiszpańskie media m.in Awangarda.

Julio Iglesias wyjaśnia w nim, że 23 września, w swoje urodziny, spędzi Z rodziną w ich rezydencji na BahamachZ żoną Mirandą Regensperger i pięciorgiem dzieci, które z nią miał.

„Julio Iglesias będzie świętował swój wielki dzień w swoim stylu, z największą możliwą tajemnicą” – podają hiszpańskie media, cytując część treści komunikatu, w którym dzieli się także kilkoma przemyśleniami na temat swojego życia i kariery artystycznej, które wszyscy jest zainteresowany. Opowiada o nim, a oni uważają go za „legendę” muzyki.

Kolejną informacją, która trzyma jego zwolenników w napięciu, jest jego możliwy powrót na scenę, zważywszy, że nie było go od nich co najmniej cztery lata, ale skupił się na innych projektach, takich jak napisanie autobiografii, nad którą wciąż trwają badania. . Bez daty publikacji zaproszenie jest pod drzwiami na ceremonię otwarcia stadionu Santiago Bernabéu. (I)

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *