Junts krytykuje TV3 za czwartkowy gag „Polònia”: „Uważają to za bardzo zabawne”

Junts krytykuje TV3 za czwartkowy gag „Polònia”: „Uważają to za bardzo zabawne”

Najstarszym programem w TV3 jest 30 minut Wśród nich jest rozrywka Polska. W ten czwartek świętowali 16 lat na antenie, z sukcesem nieprzerwanie w każdy czwartek. Ponownie zostali liderami wraz z A.J 20%. Wśród pół miliona Katalończyków, którzy to oglądali, byli politycy. Wiele osób, które są naśladowane, akceptuje tę grę, ale to nie znaczy, że widzą jej konsekwencje. Często niektóre partie krytykują knebel. Partia Ludowa była wściekła, że ​​Rajoy bawił się w Hitlera. W Ciudadanos nienawidzą tego programu i chcą, aby zniknął z sieci. Arrimady Zażądał nawet tego, mówiąc, że „obraża to osoby mówiące po hiszpańsku”.

A teraz Partia Niepodległości Gantz krytykuje program firmy produkcyjnej Tony'ego Solera, ponieważ uważał go za… „Latynoska centryczność„To prawda, że ​​wiele gagów było po hiszpańsku i dotyczyło hiszpańskiej polityki. A także dotyczyło hiszpańskiego kina. Czwartkowy żart otwierający pochodził z Pedro AlmodóvaraW sobotę Goya został pokonany, żartując o swojej katastrofie z ministrem swojego oddziału, Wydziałem Kultury, Mikel Isita.

Isita i Almodovar z Polski, TV3

Myślenie o programie zaczyna się już w weekend, a od soboty część scenarzystów chciała umieścić pokonanego Almodovara w tradycji Cesca Casanovasa. Problemem jest Najważniejsza wiadomość W czwartek w kinie nie będzie już filmu Goyi, ale Złotego Niedźwiedzia katalońskiego „Kara”. Książka pospiesznie wykonała gest, bo cały tekst był już napisany: „Iceta: Dlaczego Carla Simone nie nakręci filmu na liście Segrià? Almodovar: Już to zrozumiałem, Caracoles jest na skraju załamania nerwowego. Isita: Podoba mi się.” Osobą, której nie lubił, był zastępca Junts. Francesc de Dalmatis:

Dalmatyńczyki i Boras, ACN

Poseł niepodległościowy skarży się, że program zaczyna się od wiadomości o kinie hiszpańskim w sobotę, a nie od wiadomości o kinie katalońskim (historycznym) w środę: „Minęły 24 godziny od chwili, gdy Alcarràs zdobyło pierwszego katalońskiego Złotego Niedźwiedzia i wystartowała TV3 Polònia Robienie żartu W przypadku rodziny Goyas i Pedro Almodóvara… okazuje się, że tak Hiszpański Centralny Uważali, że hiszpański La Manchy jest bardzo zabawny i znacznie lepszy niż kataloński Ponent. Dalmasowie żałują, że program komediowy nie skupia się już na języku katalońskim. Gag zakończył się przewodniczący parlamentu Iceta i Almodóvar tną tak, jak wspierają cięcie Meridiana.

Boras z Polski, TV3

Program jest nagrywany w czwartek rano i dlatego zawiera nawiązanie do wydarzeń w środowy wieczór w Berlinie. To za mało dla wielu z pół miliona widzów, którzy oglądali program. On Zastępca Gaunta Ma tendencję do krytykowania TV3, gdy widzi latynostwo. Stało się tak w związku z wiadomością z TN:

To dobry moment, aby Parlament zachował ostrożność w kwestii rywalizacji o wybór partii Nowy dyrektor kanału TV3, która powoła prezesa ds. rozrywki i prezesa ds. wiadomości mniej lub bardziej skupionych na Latynosach. W tej sytuacji ktoś położył na stole nazwisko Tony’ego Krawanisa i posunął się naprzód W niebieskim WyłącznieKrawanis odpowiedział już na tę plotkę w wywiadzie, który zostanie wyemitowany jutro w 8tv: „„W tej chwili nie widzę siebie w roli dyrektora TV3”. Konieczne będzie, aby parlamentarzyści dobrze poprawili konkurencję. Kraj ma wiele do stracenia dzięki nowej TV3.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *