Jury celebrytów MasterChef podaje więcej szczegółów z jego życia: Jorge Rausch wyjaśnia swoje pochodzenie, mówiąc, jaka jest jego prawdziwa narodowość i gdzie obecnie mieszka | gastronomia | zabawa

Mistrz Kuchni Sławna Jest to jeden z reality show Preferowany przez publiczność KolumbiaI każdej nocy fani są gotowi do oglądania Jorge Rauch Komentować program telewizyjny O niesamowitych i pysznych daniach każdej z postaci, które rywalizują w jednej z najważniejszych kuchni świata.

część Wzorcowe jedzenie, doskonałe jedzenie? Widzowie sami czują się blisko prezentera, Claudia Bahamona także z trzema zakwalifikowanymi jurorami: Chris CarpenterI Mikołaj Zuberia Zwłaszcza Jorge Rauscha, tak bardzo, że wielu uważnie śledzi szczegóły życia osobistego kolumbijskiego szefa kuchni.

Dlaczego „Criterión” Jorge Rauscha jest jednym z najlepszych w Ameryce Łacińskiej?

To jest pochodzenie Jorge Rauscha i miejsce jego zamieszkania

Brama pulsowaćwyjaśnił, że Jorge Rausch zwykle wchodzi w interakcję na swoim oficjalnym koncie przez Instagramgdzie ma ponad 1,3 miliona obserwujących, a w kręgu pytań i odpowiedzi ujawnił więcej o swoim życiu, ostrzegając z humorem, że robili to w tym czasie, ponieważ miesiące później to się już nie powtórzyło.

Jedno z najczęściej zadawanych pytań dotyczyło jego narodowości i pochodzenia, w rzeczywistości ktoś zapytał go bezpośrednio, czy jest pochodzenia izraelskiego, w jego rodzinnym imieniu.

Jorge natychmiast odpowiedział, wyjaśniając, że jest Kolumbijczykiem i obecnie mieszka BogotaStolica jego ukochanego kraju. Powiedział jednak również, że spędził czas, żyjąc tym Izraelgdzie służył w wojsku, więc z tym narodem łączy go szczególny związek Bliski wschód.

Wiadomo, że Rausch mieszkał tam przez jakiś czas ze względów akademickich, ponieważ studiował E.Gospodarkachoć w końcu nie ukończył studiów, bo poświęcił się temu, czym pasjonuje się dzisiaj: gotowaniu.

Tak wyglądał szef kuchni Jorge Rauch, gdy miał włosy

Jeśli chodzi o pochodzenie rodziców, kolumbijski szef kuchni powiedział w A Wywiad że jego matka ma potomstwo Polskai jego ojciec Austria.

Ostatnio jej fani również skorzystali z okazji, by zapytać ją o gotowanie, ona seks I związek z jego dziewczyną, Natalia Monsalve. Rausch wyjaśnił te pytania i wtedy dynamika Instagrama się skończyła. (I)

Polecamy tę wiadomość

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.