Justin Coiro, Kendry Paez i Gilmar Napa, gwiazdy Ekwadoru na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w Argentynie | piłka nożna | Sporty

Justin Coiro, Kendry Paez i Gilmar Napa, gwiazdy Ekwadoru na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w Argentynie |  piłka nożna |  Sporty

Ekwador wiąże swoje nadzieje na mistrzostwa świata do lat 20 w Argentynie z najlepszym strzelcem Justinem Coeiro, bramkarzem Gilmarem Napą i młodzieńcem Kendre Paezem, postacią niedawnych mistrzostw Ameryki Południowej do lat 17.

Cuero (Independiente del Valle) strzelił cztery gole w Mistrzostwach Ameryki Południowej U-20 w Kolumbii, które pomogły Ekwadorowi zakwalifikować się do Mistrzostw Świata.

Napa (Emelec) stał się jednym z bramkarzy z największą liczbą interwencji obronnych, co pomogło jego drużynie zachować ważne wyniki.

Taką drogą podąży reprezentacja Ekwadoru na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w Argentynie

Oczekiwania Ekwadorczyków polegają również na włączeniu Kindri (Independiente del Valle) i bramkarza Cresthiena Lora (Independiente del Valle), dwóch ostatnich zawodników eliminacji Mistrzostw Świata U-17.

Páez został liderem zespołu, ze świetnymi przebłyskami techniki, bramkami i asystami, dzięki czemu Tricolor zostawił na wyjeździe świetne drużyny, takie jak Argentyna, byli mistrzowie Ameryki Południowej U-17, którą pokonali 1: 0 swoim golem; A Brazylia, która świętowała tytuł, nie była w stanie pokonać gospodarzy w dwóch meczach.

Justin Coero: Czas zrobić to, co mamy, i przejść do historii z reprezentacją Ekwadoru

Loor wyróżniał się pozycjonowaniem, refleksem i świetnymi interwencjami, które zapewniały drużynie bezpieczeństwo i wypłacalność.

Oprócz Paeza i Laure, trener do lat 20, Miguel Bravo, włączył swojego odpowiednika do lat 17, Diego Martineza, który zmienił Ekwador w sensację na Mistrzostwach Ameryki Południowej rozgrywanych w Guayaquil i Quito.

Oto terminarze, w których reprezentacja Ekwadoru gra na Mistrzostwach Świata FIFA U-20

Celem Bravo w Argentynie jest dorównanie lub przewyższenie wyników Ekwadoru na Mistrzostwach Świata 2019 w Polsce, gdzie zajęli trzecie miejsce, rozpoczynając udział w grupie B przeciwko Stanom Zjednoczonym, Słowacji i Fidżi.

Pomocnik Emerson Bata (Independiente del Valle) został wykluczony z listy Bravo z powodu kontuzji, lewy obrońca Yeimar Medina i pomocnik Patrick Mercado, obaj z Negriazole, a także napastnik Patrickson Delgado (Ajax Amsterdam) z powodu decyzji technicznej.

Canaday Bays wygrałby swoje pierwsze minuty jako drużyna do lat 20 w towarzyskim meczu La Tre z Nową Zelandią w poniedziałek. Goście z Oceanii wygrali 1:0.

(Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *