Już w sprzedaży OnePlus Nord 2 x edycja PAC-MAN

W połowie lipca można było się spotkać OnePlus Nord 2, a „Doskonały” telefon klasy średniej stał się jedną z najatrakcyjniejszych ofert 2021 roku. Nie jest to jednak jedyna rzecz, jaką chińska marka przygotowała dla tego modelu i ostatnią rzeczą, o której wiadomo, jest specjalny link do kodu w historii gier wideo, który skutkuje OnePlus Nord 2 x edycja PAC-MAN.

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition to wersja opracowana we współpracy z BANDAI NAMCO Który zachowuje te same specyfikacje znane z oryginalnego sprzętu, ale z w pełni dostosowanym doświadczeniem estetycznym, które wyróżnia się tylko strukturą, ale także interfejsem i szeregiem wyzwań, które należy ukończyć z nagrodami, aby odblokować.

Co nowego w OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition

OnePlus Nord 2 x edycja PAC-MAN

OnePlus Nord 2 x PAC-MAN Edition ma więcej do zrobienia niż niektórzy myślą

Jak pokazują zdjęcia, tradycyjny design Nord 2 został zmieniony dzięki dwuwarstwowej tylnej okładce, która uzupełnia istotę obu marek. Z zewnątrz widać kilka charakterystycznych cech PAC-MANA, takich jak PAC-DOTS i sam Żółty Bohater, ale w głębszej części jest zaskoczony Fosforyzująca powierzchnia, która świeci w ciemności i odsłania neonowy labirynt inspirowany poziomami gry.

Suwak alertu smartfona również wygląda inaczej niż pokazuje niebieski odcień przypominający słabe duchy PAC-MANA, gdy gracz zjada PELLET POWER. Jest też uchwyt na telefon firmy PAC-MAN dla majsterkowiczów z popularnymi postaciami z gier zręcznościowych.

Jakby tego było mało, Dużo pracy włożono w warstwę dostosowywania OxygenOS, co można zobaczyć, przeprojektowując ikony menu z podzielonym motywem, oprócz niestandardowych statycznych i dynamicznych teł oraz dostępności szeregu wyzwań, które należy wykonać na samym urządzeniu, aby odblokować różne ukryte tła.

Podsumowując, podczas robienia zdjęć też Dostępny jest nowy filtr kamery i niestandardowe animacjeI Do tego preinstalowana gra PAC-MAN 256 i więcej trybów do odblokowania Jak dzwonki, naklejki ze zdjęciami i inne niespodzianki.

ten Wersja PAC-MAN OnePlus Nord 2 trafiła do sprzedaży we wtorek za 529 €. Jeden typ urządzenia jest sprzedawany z 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci w każdym z Oficjalna strona OnePlus A za kilka dni pojawi się na Amazon.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *