Już wiemy, kiedy nadejdzie drugi i trzeci kwartał 2022 r.

Jeśli posiadasz powierzchnia pary Zarezerwowane i nie otrzymałeś jeszcze wiadomości z informacją, że możesz się teraz wylogować, a z przyjemnością dowiesz się, że Valve ogłosiło wysłanie swojej najnowszej partii wiadomości e-mail dotyczących jednostek II kwartał 2022; Oznacza to, że powinieneś monitorować swój wynik przez cały tydzień (lub ręcznie sprawdzać status swojej aplikacji za pośrednictwem platformy o tej samej nazwie), na wypadek, gdybyś znalazł się wśród nich.

Co się stanie, jeśli nie będziesz miał szczęścia? W takim razie nie rozpaczaj: rodzice Half-Life również potwierdzają tym samym oświadczeniem, że od 30 czerwca zaczną wysyłać e-maile związane z zaplanowanymi rezerwacjami Steam Decka na Trzeci kwadrans roku. „Produkcja wzrosła i od dzisiaj będziemy co tydzień wysyłać ponad dwa razy więcej talii Steam!” Dodają.

W każdym razie najlepiej upewnić się, że e-mail z prośbą o dokończenie rezerwacji nie wygasa za Folder na śmieci (wiadomości spamowe).

Mając mniej więcej rozwiązaną tę sprawę, Valve jest teraz Dług na Steam Deck —Urządzenie podobne do Nintendo Switch ułatwia nam podłączenie tego hybrydowego komputera do monitora lub telewizora. Wielu użytkowników wybrało, tak, użycie własnego osie Z portów USB-C, takich jak dobrze znane 9 w 1 firmy Hyperdrive.

W przypadku, gdy nie ma historii dla tego ostatniego, na razie zadowolimy się wiedzą, że Steam Deck ma rozszerzenie dobra popularność Wśród użytkowników świetna nowość dla urządzeń Valve w ogóle; Tymczasem zachęcamy do obejrzenia Najnowsze zweryfikowane gry na oficjalnej stronie internetowej.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.