Kabel HDMI 2.1a do zastosowań Digital Signage i profesjonalnych


Nowy kabel AOC Port HDMI 2.1a obsługuje nieskompresowane treści wideo 8K z częstotliwością 60 Hz lub wyższą 4 tys przy 120 Hz, z prędkością transferu do 48 Gb/s i zmniejsza opóźnienia i zakłócenia EMI.

Czyste FiInnowacyjna firma zajmująca się rozwiązaniami komunikacyjnymi doskonały Pro A/V Applications ogłasza nową wersję Szybki aktywny kabel optyczny HDMI (AOC)zdolne do wspierania właściwości Port HDMI 2.1aw tym treści pomocnicze Nieskompresowane wideo 8K przy 60 Hz lub 4K przy 120 Hz, z wydajnością Do 48 Gb/s. Przeznaczony jest do stosowania w Profesjonalne projekty i aplikacje A/V oznakowanie cyfrowe.

Ten nowy AOC z 50 stóp (15,24 m) Obsługiwane przez program certyfikat kabli Szybkie złącze HDMI. The Warianty 15 i 25 stóp (4,57 i 7,62 m). Są w trakcie uzyskiwania certyfikatu. Klienci mogą zamawiać niestandardowe długości.

Kabel HDMI 2.1a do cyfrowych oznakowań i profesjonalnych aplikacji AV

Transmisja treści wideo 8K przez kable Z miedź Konwencjonalne systemy generują wysoki poziom zakłóceń elektromagnetycznych (EMI), natomiast AOC od Pure Redukują go prawie do zera.

W przeciwieństwie do kabla miedzianego chronionynowy AOC zapewnia Lekka i elastyczna alternatywa swoją grubością 0,2 cala (5 mm) i waży mniej niż 1 funt (453,6 grama). Model o długości 300 stóp, który ułatwia zadania instalacyjne.

Cechy i zalety nowych kabli HDMI 2.1a

Ten kabel jest jednokierunkowy (Podłącz i graj) upraszcza łączność, bez konieczności stosowania zewnętrznego zasilania lub oprogramowania, i umożliwia korzystanie z  Mohsena Mój głos kanał zwrotny (eARC) przedstawić a wciągające doświadczenie (Dźwięk o wysokiej rozdzielczości).

Pure Fi prezentuje dziś na targach swój nowy AOC oznakowanie cyfrowe ekspertyza, która odbyła się w Las Vegas (USA). We współpracy z Jasny Znaktwórca transkrypcje Digital Signage Media, robienie demonstracji kabli z modelem BrightSign XC5został wprowadzony niedawno.


Bezpłatna usługa czytania, aby uzyskać więcej informacji o tym produkcie


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.