Kajak z Tampico wyróżnia się na polskich Międzynarodowych Regatach Grupo Milenio

Kajak z Tampico wyróżnia się na polskich Międzynarodowych Regatach Grupo Milenio

Łódź Tamaulipasa Diego Aleksander Popa Znakomite piąte miejsce zajął w Wyścig nadziei olimpijskich Akcja dzieje się w polskim mieście Poznań. Jego występ na dystansie 1000 metrów wioślarzem pojedynczym zapewnił mu miejsce w półfinale, ugruntowując jego pozycję w meksykańskim wioślarstwie z projekcją olimpijską.

W sprincie na 200 metrów K1 Łódź Tamaulipas w kategorii U15 zajęła piąte miejsce podczas zawodówRekord czasu 37,91 minuty. Pierwsze miejsce zajął Turek Rahmi Karahan z czasem 37,56 minuty.

the Meksykańska Federacja Kajakarstwa Pochwalił znakomity występ L Diego w nadziejach olimpijskich w Poznaniu Za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.

Diego Aleksander Popa Jest jednym z 700 sportowców biorących udział w tych młodzieżowych zawodach, ponieważ ich federacja narodowa uważa go za członka czołowych drużyn i ma perspektywy na przyszłe zawody olimpijskie.

Kolejnym godnym uwagi osiągnięciem było to, że w ubiegły czwartek Buba wykazał się znakomitym wynikiem w biegu indywidualnym na 1000 m z czasem 4:08,59 minuty, co dało mu trzecie miejsce w kwalifikacjach i pozwoliło awansować do półfinału 2 w kategorii U-15. Kategoria.

Te międzynarodowe zawody zgromadziły kajakarzy i kajakarzy z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Argentyna, Japonia i Republika Południowej Afryki, podkreślając wagę i skalę wydarzenia.

Znakomita wydajność dla Diego Aleksander Popa Obiecuje świetlaną przyszłość w świecie wioślarstwa i może sprawić, że w nadchodzących latach będzie reprezentował Meksyk na zawodach olimpijskich.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *