Kamera HomeKit z rozpoznawaniem twarzy pełni również funkcję koncentratora Zigbee i jest w sprzedaży

Kamera w domu to dobry sposób na kontrolowanie tego, co dzieje się w domu, gdy nas nie ma. Na rynku jest sporo opcji, ale nie aż tak dużo, jak Apple HomeKit. The Aqara G2H Pro Współpracuje z mieszkańcami Kalifornii i jest obniżony na Amazon do 59,99 €.

Kamera Aqara G2H Pro Indoor Hub, kamera 1080p HD HomeKit, noktowizor, dwukierunkowy dźwięk, koncentrator Zigbee, kamera kompatybilna z Alexa, HomeKit, Google Assistant i IFTTT

Kup kamerę HomeKit w najlepszej cenie

Kamera domowa dla nieruchomości 02

Przy cenie detalicznej 75,95 euro w sklepie Apple Store można go kupić w Amazon ze zniżką, która opuszcza kamerę HomeKit Aqara G2H Pro w jednej z najniższych cen Na platformie: 59,99 €.

Aqara G2H Pro to ciekawa kamera, która integruje się z Apple HomeKit i umożliwia odtwarzanie wideo na żywo i nagrań w Jakość Full HD 1080pA obiektyw szerokokątny 146 stopni pozwala pokryć większy obszar, dzięki czemu nie ma zbyt wielu martwych punktów. Inne funkcje obejmują rozpoznawanie twarzy i pakietów, a także powiadomienia przetwarzane lokalnie.

Aparat działa jak Koncentrator Zigbee 3.0 do podłączenia do 128 urządzeń Aqara. Nagrania można przechowywać lokalnie na karcie microSD o pojemności do 512 GB lub w chmurze iCloud. Kamera łączy się bezpośrednio z siecią Wi-Fi 2,4 GHz.

Więcej ofert

Jeśli zrobisz Amazon Primemasz bezpłatny 30-dniowy okres próbny (po 49,90 € rocznie), aby cieszyć się szybką bezpłatną wysyłką, priorytetowymi ofertami akcesoriów i usługami, takimi jak Najlepsze wideoA Najlepsza muzyka I nieograniczone miejsce na zdjęcia. Ponadto, jeśli jesteś studentem, zrób Uczennica premiera Kosztuje połowę i masz 90-dniowy okres próbny. Możesz także wypróbować usługi takie jak Rozpalaj bez ograniczeń Również słyszalny.

Możesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata Apple i ofertami Applesfera Selección na naszych profilach Świergot s Facebook.

* Niektóre z linków w tym artykule są linkami partnerskimi i mogą przynosić zyski Ap

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *