Kamera pod ekranem

ZTE Axon 30 zapowiedziany przez chińskiego producenta OEM z nową generacją kamery pod wyświetlaczem. Pełnoekranowy projektant trendów jest gotowy, aby stawić czoła przyszłości i zapewnić rewolucyjne wrażenia dla użytkowników. Urządzenie mobilne ma na celu zapewnienie solidnej wydajności i zrównoważonej mocy w ramach tej eleganckiej konstrukcji. Po kilku tygodniach plotek, ZTE AXON 30 jest teraz gotowy do pojawienia się na rynku.

Nowy Axon 30 firmy ZTE Corporation ma teraz ulepszoną kamerę pod wyświetlaczem. Jest to pierwszy na świecie, który oferuje komercyjnie telefon z aparatem pod ekranem. Nowy ekran jest lepszy.Dzięki zwiększonej wydajności i kompleksowym ulepszeniomStarszy wiceprezes ZTE i szef działu urządzeń mobilnych, Ni Fei, opisał to w komunikacie prasowym.

ZTE przeanalizowało wiele wyzwań technicznych, aby przednia kamera była niewidoczna Tymczasem możliwość zaoferowania wysokiej jakości ekranu. Firma skupiła się na tych sześciu podstawowych technologiach: unikalnym obwodzie sterownika, zastrzeżonej matrycy pikseli, kamerze do selfie, niezależnym procesorze ekranu, dużej kamerze pikselowej 4 w 1 o wielkości 2,24 mikrona plus światłoczułość i niestandardowy algorytm selfie.

Specyfikacje i funkcje ZTE AXON 30 5G

Ekran ZTE-Axon-30
ZTE Axon 30. ekran

kamera

Jeśli chodzi o dział kamer, jest główny aparat Sony IMX682 64MP + ultraszerokokątny aparat 8MP + czujnik makro 5MP + czujnik głębokości. ZTE AXON 30 wykorzystuje kamerę pod wyświetlacz o wysokiej gęstości pikseli 400 pikseli na cal, która umożliwia lepszą integrację wizualną i wysoką przepuszczalność.

Ekran, procesor, pamięć masowa, pamięć RAM, bateria…

Inne specyfikacje ZTE Axon 30 obejmują: Ekran AMOLED o przekątnej 6,92 cala Z częstotliwością próbkowania dotykowego 360 Hz, częstotliwością odświeżania 120 Hz, proporcjami 20,5:9, 100% gamą kolorów DCI-P3, a także obsługą 1,07 miliarda kolorów i 10-bitową głębią kolorów. Wciągająca technologia audio 3D TS:X zapewnia najwyższej klasy wrażenia dźwiękowe. Urządzenie współpracuje z procesorem mobilnym Bateria Qualcomm Snapdragon 870G, 4200 mAh I szybkie ładowanie 55 W, telefon jest również wyposażony w ، 6/8/12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci UFS 3.1 przeważnie.

Telefon posiada trzy zatwierdzone certyfikaty ochrony oczu: UL: SGS i T UV. Oznacza to, że ZTE Axon 30 obsługuje ściemnianie DC, pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu, chronić wzrok i zmniejszać promieniowanie niebieskiego światła.

Cena ZTE-Axon-30
ZTE Akson 30

Cena i dostępność

Ceny w Chinach zaczynają się od 2198 CNY za model 6 GB RAM i 128 GB. To około 286 € / 338 $ do zmiany. Model 12/256 GB kosztuje 3098 CNY (402 EUR2 i 476 USD).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *