Kanada wraca z Rosją i w finale zmierzy się z Hiszpanią

Kanada będzie konkurentem Hiszpania na końcu Puchar ATP Drużyna, która odbędzie się w Sydney (Australia), po pokonaniu w najbliższą sobotę do Rosja W niektórych ekscytujących półfinałach zostali rozstrzygnięci w meczu deblowym (2-1).

Kanadyjczycy Felix Auger-Aliassime s Denis Shapovalov Wrócili z decydującego debla przeciwko Rosjanom Daniel Miedwiediew Oraz Roman Sveolin (4-6, 7-5, 10-8), a w finale Pucharu ATP zmierzy się z Hiszpanią, która pokonała Polskę w drugim półfinale, który odbył się w piątek. Poprzednio, Shapovalov Zdobył pierwszy punkt przeciwko Cebulinowi (6-4, 5-7, 6-4), a Miedwiediew zremisował z Auger Aliassime (6-4, 6-0).

„Wykonaliśmy świetną robotę. Velez zagrał niesamowicie w ważnych momentach. Mamy świetną chemię jako zespółShapovalov powiedział po potwierdzeniu pierwszego finału Pucharu ATP swojej drużyny.

Tym samym Amerykanie zmierzą się ze sobą W najbliższą niedzielę z HiszpaniąKtóry w piątek dotarł do drugiego finału turnieju po wyeliminowaniu Polski dzięki zwycięstwom w singlu Pablo Carreno i Roberto Bautista Z Janem Zielińskim (6-2, 6-1) i Hubertem Hurkaczem (7-6 (6), 2-6, 7-6 (5)).

Hiszpańska drużyna była wicemistrzem w 2020 roku w pierwszej edycji tych rozgrywek przeciwko Serbii i dotarła do półfinału w 2021 roku, kiedy przegrał z Włochami.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.