Kanały transmitujące na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce | Piłka nożna | Sporty

Kanały transmitujące na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Polsce |  Piłka nożna |  Sporty

W czwartek meczami grupy A i B rozpoczynają się w Polsce Mistrzostwa Świata U-20. Kolumbia vs Tahiti Senegal vs Meksyk Włochy i Japonia vs Ekwador to mecze, które zostaną rozegrane w dniu otwarcia.

Mistrzostwa młodzieży odbędą się w dniach 23 maja–15 czerwca 2019 r. w obecności reprezentacji Ekwadoru, mistrzów Ameryki Południowej.

Chociaż są to zawody młodzieżowe, kluby i biznesmeni z całego świata będą zwracać uwagę na nowe perełki, jakie kryją się za tymi mistrzostwami świata.

Który kanał będzie transmitował na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Ekwadorze?

Uno i DirecTv Ecuador mają prawa do transmisji meczów Mistrzostw Świata U-20 w całym kraju. Kanały DirecTv to 610, 1610 i 1612.

Który kanał będzie transmitował na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Kolumbii?

W Kolumbii kanał Caracol ma prawa do transmisji meczów Pucharu Świata U-2 w Polsce, choć będzie transmitował wyłącznie mecze własnej drużyny.

Który kanał będzie transmitował na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Meksyku?

Televisa Deportes w Meksyku za pośrednictwem sieci TDN będzie transmitować Puchar Świata U-20 dla tego kraju. Będą transmitować tylko mecze „Tri” i etapy finałowe.

Który kanał będzie transmitował na żywo Mistrzostwa Świata U-20 w Argentynie?

Państwowy kanał TPA (argentyńska telewizja publiczna) będzie transmitować mecze Albiceleste dla tego kraju.

Puchar Świata U20 będzie można oglądać w pozostałych krajach Ameryki Łacińskiej, takich jak Chile, Peru, Boliwia, Wenezuela, Urugwaj i Paragwaj w serwisie Directv.

Strony internetowe, które będą transmitować w internecie mecze Pucharu Świata U-20

Można go oglądać wyłącznie online na platformach kanałów posiadających prawa. W tym przypadku są to serwis Caracol Online, serwis Televisa Deportes, portal TPA (Argentyńska Telewizja Publiczna), DirecTV, a także własne aplikacje na smartfony z systemem operacyjnym Android lub iOS. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *