Karolina Marin prowadzi drużynę badmintona na Igrzyskach Europejskich Kraków 2023

Karolina Marin prowadzi drużynę badmintona na Igrzyskach Europejskich Kraków 2023

W rankingu zawodniczek znajdują się oprócz Huelvy i Kek Peñalver oraz żeńska para Pia Corrales i Clara Azurmendi

Madryt, 8 czerwca (prasa europejska) –

Wilva Carolina Marín poprowadzi reprezentację hiszpańskiego badmintona na Igrzyskach Europejskich w Krakowie (Polska), które odbędą się w dniach 21 czerwca – 2 lipca. W imprezie, w której weźmie udział również Kike Peñalver i kobieca drużyna debla B Corrales. i Clara Azurmendi, jak stwierdzono w oświadczeniu wydanym w środę przez Hiszpańską Federację Badmintona (FESBA).

Hiszpania będzie miała czterech reprezentantów w badmintonie, zawodach, które odbędą się w Jaskółce Arenie w Tarnowie i zgromadzą 143 zawodniczek z 37 krajów, które rywalizować będą w zwyczajowych pięciu konkurencjach: grze pojedynczej kobiet i mężczyzn, grze pojedynczej kobiet i mężczyzn oraz grze mieszanej. mój mąż.

Wraz z dyrektorem technicznym FESBA, Arturo Ruizem, to aktualna Mistrzyni Europy Karolina Marín zgromadzi opcje narodowe w Krakowie. Wielvanka znalazła się w grupie A turnieju, który rozpocznie się 26 czerwca, obok Izraelki Kseni Polikarpovej, Słowaczki Katariny Vargovej i Szwajcarki Jenira Stadelmann.

Z kolei Peñalfer spadł w grupie G i będzie musiał zmierzyć się z Bułgarem Dimitarem Yanakievem, Ukrainiec Danilo Busniukiem i Azerbejdżanem Adi Riski Duiccio. Podczas gdy debel kobiet Bea Corrales i Clara Azurmendi zapewni również opcje dla hiszpańskiej drużyny.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *