Kashin z Kordoby kontynuuje karierę w Polsce

Kashin z Kordoby kontynuuje karierę w Polsce

Argentyńczyk Pedro Cashina Wczoraj awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski Szczeciński tenisista Challenger, PolskaPokonując Słowaków Józef Kovalik Z wynikiem 6:0 i 6:3.

Cashin, pochodzący z Belleville, zajmujący 79. miejsce w światowym rankingu ATP, pokonał Słowaka Jozefa Kovalika po zaledwie godzinie i jednej minucie akcji. Drugi faworyt w polskich rozgrywkach z Kordoby zmierzy się jutro w ćwierćfinale z Włochem Francesco Maestrelli (255), który wygrał dziś ostatni mecz z Belgiem Gillesa Arno-Belliego (706) z wynikiem 6-3, 5-7 i 6-1.

Ze swojej strony, Rosario Federico Correa (96) dzień wcześniej wygrał 1/8 finału, pokonując Niemca Henry’ego Squire’a (264) 6:4, 2:6, 6:4, a dziś określi swoją drogę do kolejnej rundy z Niemcem Lucasem Gertschem. (345), który pokonał Czecha Andrew Paulsona (350) z wynikiem 7-6 (7-3), 4-6, 6-4.

Andreozzi, kolejna osoba występuje naprzód

Argentyńczyk Guido Andreozziego Wczoraj awansował do ćwierćfinału Pucharu Polski Carey Tennis Challenger, Karolina Północna, Stany ZjednoczonePokonał lokalnego zawodnika Christiana Harrisona wynikiem 6:1 i 7:6 (7-3), a jego rodak Juan Pablo Vicovich odpadł w pierwszej rundzie po przegranej w niepełnym meczu z powodu deszczu z drużyną z Ameryki Północnej Tennys Sandgren z wynikiem 6, – 2, 4 – 6 i 6-3.

Urodzony w stolicy kraju Andreozzi zajmujący 228. miejsce w światowych rankingach zawodowych tenisistów wyprzedził Amerykanina Harrisona (821) po godzinie i 35 minutach gry. 32-letni Argentyńczyk z Harrods Club w dzielnicy Belgrano w Buenos Aires swój kolejny mecz w ćwierćfinale rozegra z innym amerykańskim tenisistą: Strong Kirchheimerem (426) czy Alexem Michelsenem (117).

Ze swojej strony Vickovic (256), urodzony 24 lata temu w mieście Berazategui w Buenos Aires, zakończył przerwany wczoraj mecz z Sandgrenem (196) wynikiem 2-6, 6-4, 30. -0 na korzyść Amerykanki, która ostatecznie wygrała trzeciego seta 6:3.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *