Katar 2022: Analiza statystyczna przewidziała wyniki reprezentacji narodowej przeciwko jej trzem zawodnikom z grupy C

Drużyna Albiceleste osiągnęła liczną grupę w ostatnim zwycięstwie w eliminacjach z Wenezuelą (Reuters / Matias Baglito)

Dla mnie Reprezentacja Argentyny Otrzymaną grupę (C) można uzyskać pod adresem Puchar Świata Katar, przynajmniej w panoramie oferowanej przez bębny. Meksyk był jedną z najbardziej przystępnych drużyn w Pot 2, mimo że Tata Martino jest ekspertem i lojalnym koneserem Albiceleste.

Oceniamy grę po grze, co może się wydarzyć w Argentynie. Niniejszy raport został przygotowany w oparciu o analizę meczów pomiędzy drużynami narodowymi w historii na podstawie danych publikowanych przez FIFA. W kalkulatorze wprowadź podstawowe dane uwzględniające to założenie. Przede wszystkim ocenianie tych, którzy zostali wybrani w Rankingu FIFA, formacie stosowanym przez podmiot zarządzający destynacjami piłkarskimi na świecie do oznaczania najlepszych drużyn narodowych. A po drugie, do ich liczebności dodaję historię i aktualny stan drużyn.

Ta reguła jest następnie przetwarzana wraz z rozkładem Poissona w celu przewidzenia prawdopodobieństwa konwersji zespołu w danym okresie, w tym przypadku 90 minutach.

Argentyna vs Arabia Saudyjska

Według analizy statystycznej Argentyna ma poważne szanse na pokonanie Arabii Saudyjskiej na otwarciu Mistrzostw Świata o więcej niż dwa gole.

Najbardziej prawdopodobne wyniki:

Argentyna 3- Arabia Saudyjska 1

Argentyna 2 i Arabia Saudyjska 0

Argentyna vs Meksyk

Meksyk był łatwiejszym rywalem ze Stanami Zjednoczonymi w drugiej doniczce, więc szanse na sukces dla drużyny Albiceleste są ogromne. To będzie wyrównany mecz, z niewielką różnicą bramek między nimi, ale zostanie rozstrzygnięty na korzyść Argentyny.

Możliwe wyniki:

Argentyna 2 – Meksyk 1

Argentyna 3 – Meksyk 1

ARGENTYNA KONTRA POLSKA

Argentyna ma dogodny potencjał do pokonania Polski w Katarze 2022.

Szanse Europejczyków są bardzo niskie, chyba że postawią na remis lub wygrają jednym golem.

Możliwe wyniki:

Argentyna 2 – Polska 0

Argentyna 2 – Polska 1

* Autor jest analitykiem danych

Czytaj:

Depo Martinez ujawnił, jak ukuł frazę „patrz, zjem cię” w rzutach karnych, w których Argentyna pokonała Kolumbię.
„Niech dzieci wygrywają”: Antonella Roccuzzo udostępniła filmik przedstawiający Messiego grającego w piłkę ze swoimi dziećmi i żartującego o swoim duchu rywalizacji.
Pełny mecz Mistrzostw Świata Katar 2022: dni, godziny i stadiony na wszystkie mecze Mistrzostw Świata

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.