Katar 2022: Meksyk i Polska walczą o 1/8 finału

Doha, listopad 22.02.2022 (Europe Press) – Razem z Argentyną Meksyk i Polska to najlepsi kandydaci do 1/8 finału z grupy C mundialu w Katarze, więc omijając niespodziankę, obaj walczą o bilet do Doha w jego premierze na imprezie Katar 2022 dla meksykańskiego bramkarza Ochoa i polskiego napastnika Lewandowskiego.Bit między obietnicami.

Na mistrzostwach świata, gdzie margines błędu jest niewielki, pierwszy mecz zwykle przesądza o przyszłości drużyny. Ponadto, jeśli premier jest między dwoma wnioskodawcami, musi być spełniony. Pomijając niespodzianki w piłce nożnej, Arabia Saudyjska zajmie ostatnie miejsce, a pierwsza dwójka wyłoni się po starciu między Meksykiem a Polską oraz ich meczach z Argentyną.

Historia Meksyku na mundialu sięga daleko wstecz. Wiele występów, wiele gier i zwycięstw, ale nigdy nie wyszli poza 1/8 finału. Z drużyną pozbawioną tym razem wielkich nazwisk, marzą o „zakryciu” Gerardo „Tada” Martino z Argentyny na ławce rezerwowych.

„Ta drużyna jest bardzo silna od bramek do wewnątrz i nie wiem, czy wyjście na zewnątrz czyni nas silniejszymi, ale będzie działać do wewnątrz” – powiedział Tata w okresie poprzedzającym walkę, mając nadzieję na wydostanie się z grupy . Najgorsza passa siedmiu mundialu bez przekroczenia ósmej bariery.

Polska jest nowicjuszem w mundialu. A z Robertem Lewandowskim jako flagą, jego błyszczącymi złotymi butami i zamiarem opuszczenia Rosji 2018 w złym nastroju, obecny napastnik FC Barcelony przybywa na spotkanie, na którym jeszcze nie zadebiutował jako strzelec mistrzostw świata.

Najlepsza nota z Polski wie, że stoi przed wielką szansą poprowadzenia swojego kraju do wielkiego osiągnięcia. Na poziomie osobistym jego wyzwaniem jest zdobycie pierwszego gola na Mistrzostwach Świata, ale wie, że za nim są inni koledzy z drużyny, gdzie mięśnie są z tyłu i próbują zwiększyć tempo. Jego „9” eksplodowało.

Tak więc jeden z meksykańskich bramkarzy, Guillermo Ochoa – który odegrał już dużą rolę w ważnych spotkaniach – przeciwko polskiemu napastnikowi to na papierze wielka walka. Kto wygra walkę, kto wie, czy pomoże drużynie w kolejnej rundzie z sankcją Arabii Saudyjskiej czekającej z Argentyny.

arkusz danych

– Możliwe wyrównania.

Meksyk: Guillermo Ochoa; Jorge Sanchez, Cesar Montes, Hector Moreno, Jesus Gallardo; Luisa Chaveza, Edsona Alvareza, Hectora Herrerę; Hirving Lozano, Henry Martin i Alexis Vega.

Polska: Wojciech Szczęsny; Bartosz Bereszyński, Jan Bednarek, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Nicola Zalewski; Grzegorz Krychowiak, Szymon Żurkowski, Piotr Zieliński; Robert Lewandowski i Karol Świderski.

-Sędzia: Chris Beath (Australia).

-Stadion: Stadion 974.

–Czas: 17:00 czasu półwyspowego / miejsce docelowe na całym świecie.

Przewodniki: Sport Piłka nożna

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.