Katar 2022: Żartujesz? Argentyna przygotowuje się do meczu z Meksykiem, który gra z tymi dwoma przeciwnikami


The Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Pojawia się na horyzoncie, ponieważ niecałe 100 dni po rozpoczęciu turnieju rozpoczęły się prawie wszystkie turnieje na świecie, a selekcjonerzy dostają w swoje ręce potencjalny call. Również, Skończyło się również meczami przygotowawczymi, w których kończyła się każda drużyna narodowa.

W tym sensie Reprezentacja Argentyny Kto weźmie udział w grupie? Meksyk w Katar 2022konkurenci otrzymali zadanie zdobycia „podobnych” do trójkolorowyjako przygotowanie do pojedynku, który rozegrają w zimowych zawodach.

Do tych przygotowań pasuje i ma służyć jako parametr tego, z czym będzie się mierzyć reprezentacja MeksykuA Argentyna zmierzy się w dwóch meczach towarzyskich z Hondurasem i Jamajką.

Oba mecze zostaną rozegrane za Zjednoczone państwopierwszy z nich wcześniej Honduras w Miami 23 września i drugiego roku Nowy Jork Ze względu na Jamajka Dwudziestego siódmego dnia tego samego miesiąca.

Argentyna po raz pierwszy w Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 Ze względu na Królestwo Arabia Saudyjska. Wtedy będzie mierzony Meksyk Będzie zamknięty do Polska.

J L

Wątki

Przeczytaj także

Otrzymuj najnowsze wiadomości na swój e-mail

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć dzień

Rejestracja oznacza akceptację regulaminu

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.