Katie Kowalczko opowiedziała o kłopotliwej podróży samolotem z mamą – Publimetro Chile

Katie Kowalczko opowiedziała o kłopotliwej podróży samolotem z mamą – Publimetro Chile

aktorka Katie Kowalczko Wystąpił gościnnie w ostatnim rozdziale „możemy rozmawiaćGdzie opowiedział przerażającą historię, że żył z matką w ubiegłym stuleciu, kiedy podróżowali na stary kontynent, a konkretnie do Polski, by odwiedzić grób ojca tłumacza.

Podarowała lot swojej matce w prezencie, kiedy skończyła nagrywać serial telewizyjny na Channel 13 w 1993 roku. Katie podkreśliła, że ​​cena lotów była wówczas bardzo droga, więc wybrała najtańszy samolot rosyjskich linii lotniczych.

„Musieliśmy zatrzymać się w Miami, kiedy wszystko leciało ładnie, niebiesko, ładnie. Zaczęliśmy schodzić na lotnisko w Miami, a samolot zaczął się obracać, kiedy spadaliśmy. Wpadliśmy w dziwaczną burzę elektryczną, naprawdę złą, szarą, ciągnącą się na czarno. Nagle samolot zaczął przyspieszać i wydostaliśmy się z burzy w tę bosko niebieską rzecz.

Zdarzyło się to jeszcze dwa razy podczas lotu, „i moja mama i ja widzieliśmy karetkę pogotowia i strażaków obok samolotu. Powiedziałem mamie, żeby się broniła, stewardesy krzyczą po rosyjsku” – kontynuowała aktorka.

„Czekaliśmy osiem godzin…”

„Dobrze wylądowaliśmy, przecież gorzej już nie było (…) Bardzo szybko nas wyciągnęli z samolotu, a potem dowiedzieliśmy się, że lotnisko jest zamknięte dla naszego lotu, bo samolot miał problem z ogonem z burzą i nie mogłem łatwo wylądować” – dodała Katie Kowalczko.

„Spędziliśmy osiem godzin czekając w pokoju tranzytowym, czekając na kolejny lot na tej samej linii, aby wykonać resztę lotu” – powiedział.

Będąc w tym pokoju, rozmawiałem z kilkoma Chilijczykami, którzy spędzali wakacje w kraju iw krajach europejskich, w których mieszkają. Obejrzeli serial telewizyjny „Maron Glassy”, w którym zagrała, i poprosili ją o więcej szczegółów na temat postaci z serialu i jego zakończenia.

Kowaleczko usiadł na środku pokoju tranzytowego, opowiadając resztę historii produkcji Channel 13 i zakończył swoją historię, zauważając, że zostali przyjaciółmi z resztą załogi, która czekała na drugi lot . dostać się do Europy.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *