Kazachstan, Polska i Włochy z Hiszpanią w finale Pucharu BJK

Trwa ostatni etap Billy Jean King Cup. Kazachstan, Polska i Włochy przypieczętowały bilet w sobotę rano z Hiszpanią po ukończeniu rund kwalifikacyjnych odpowiednio z Niemcami, Rumunią i Francją.

Elena Rybakina wygrała finałowy mecz pomiędzy Kazachstanem a Niemcami 3-0. Zaskoczony początkowo miejscową zawodniczką Angelique Gerber, wziął pierwszego seta (4-6), ale przegrał 4-6, 6-3, 7-5, nie będąc w stanie utrzymać równowagi.

Sukces Igi Świdek jest bardzo prosty. Był zawodnikiem nr 1 w 47 minut, pokonując Andreę Priscari 6:0, 6:0, aby osiągnąć ostateczny wynik 3:0.

Włochy również wygrały z Francją 3:0 po zwycięstwie Camili Giorgi Przeciwko Świcie Harmonii (6-2, 6-0).


Czytaj więcej

SPORTWORLD.PL


Czytaj więcej

Projekt

Tenisistka współpracowała ze słynną aktorką przy kampanii promującej turystykę w Szwajcarii.


Czytaj więcej

Anioł Riguera

Poziomy

W ten sposób Hiszpania, Kazachstan, Polska i Włochy Dołącz do Szwajcarii, Australii, Belgii i Słowacji, aby zakwalifikować się do finału Billy Jean King Cup 2022, zaplanowanego na 8-13 listopada A lokalizacja jest w toku i bezpośrednie wezwanie do egzaminu w celu ukończenia plakatu ostatniego etapu, który powinien być dołączony podczas dzisiejszej sesji Hiszpania, Czechy, Stany Zjednoczone i Kanada zaczynają z wygodną przewagą Należy również dokonać klasyfikacji.

Wyniki kwalifikacji

Holandia –Hiszpania 0-3
Kazachstan-Niemcy 3-0
Polska-Rumunia 3-0
Włochy-Francja 3-0
USA-Ukraina 2-0
Czechy-Wielka Brytania 2-1
Kanada-Łotwa 2-0

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.