Keiji Inafune (Mega Man, Mighty No. 9) Beastroid prezentuje swoje NFT

Artysta i Producent Mega człowiek Keiji Inafoni Praca nad nowym projektem NFT Nazwał to potworem. Firmy nadal są zainteresowane tą dziedziną Pomimo 92% spadku sprzedaży..

według jednego strona promocyjna Odkryj w Japoński rynek NFT PolkaFantasytwórca Potężna liczba 9 zaprojektowany dla niegoPierwszy futurystyczny zestaw zintegrowanych NFT z niesamowitymi narzędziami”.

Ale opis idzie dalej: „Gdy zagłębiasz się w Metaverse, PolkaFantasy z dumą oficjalnie debiutuje grupy robo-Evolution na nowym Marketplace 2.0”.

wideo

Niezwykle rzadki MEGA MAN od MEGA DRIVE! Otwórz paczkę i przetestuj biżuterię zwrotną

W 20xx ludziom grozi wyginięcie„, zgodnie z podsumowaniem historii w sieci.”Mając nadzieję na przetrwanie, niebo jest przeznaczeniem.

Organizacja kierowana przez bogatego człowieka, Ethana, który wysłał Strażników V do ochrony ziem i zabijania ludzi, którzy próbują się tam dostać. Aby walczyć, Bestie są jedyną nadzieją ludzkości”.

Według sieci (przez VGC), Beastroid ma łącznie 2620 NFT Z myślą o uruchomieniu w lipcu. Po premierze PolkaFantasy mówi, że zamierza „Wejdź do Metaverse”.

To będzie to miejsce Właściciele NFT będą mogli wchodzić w interakcje z Inafune Na imprezach towarzyskich. Od ponad 20 lat Keiji Inafune jest Artysta i główny producent serialu Mega Man.

Największe rozczarowania generacji PS4 i Xbox One

hymn narodowy

W 2010 roku opuścił Capcom, aby uruchomić Comcept, gdzie stworzył Via Mighty No 9 Kickstarter. Gra, która pobiła rekordy crowdfundingu, ale po jej premierze spotkała się z dużą krytyką.

Jego ostatni ważny projekt pojawił się w 2016 roku jako Ekskluzywny tytuł na Xbox OneTo gra, którą stworzyli Rekor.

Witryna Beastroid zawiera kilka Postacie stworzone przez Inafune dla projektu NFT. dużo Przypomina styl Mega Manachociaż każdy z nich ma inną kolorystykę oraz standardowe i odrębne warianty.

Dziedzina NFT przyciągnęła wielu Firmy takie jak Nike i McDonald’sale w dziedzinie gier wideo innym się podobało UbisoftI Konami s Square Enix mówi, że jest zainteresowany także.

Najlepsze akcesoria do Xbox Series X, jakie możesz kupić

Jeśli masz konsolę Xbox Series X, oto niektóre z najlepszych akcesoriów, które możesz kupić, aby jak najlepiej z niego korzystać.

Zobacz listę

Nie jest jasne, czy Wejdź do NFT teraz To jeden z najlepszych pomysłów. Ale Keiji Inafune wydaje się przechodzić przez to wszystko, bez względu na to, co się stanie.

Jeśli nadal nie wiesz Potężna liczba 9To jest Analiza gry, którą mu poświęcamy na czas.

tutaj ci powiemy Czym są transakcje NFTNajnowsza bańka, która zaraz pęknie lub początek świata kryptowalut.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.