Kibice Atlético Benavente Caja Rural powrócą na La Rosaleda 2 września

Kibice Atlético Benavente Caja Rural powrócą na La Rosaleda 2 września

Kibice Atlético Benavente Caja Rural powrócą na La Rosaleda 2 września

On Atlético Benavente ma już na horyzoncie swój pierwszy mecz towarzyski w tym okresie przygotowawczym 23-24, chociaż fani będą musieli jeszcze trochę poczekać, aby ponownie zobaczyć swoją drużynę w akcji. WięcW najbliższy piątek, 25 sierpnia, biało-niebiescy rozegrają swój pierwszy mecz rozgrzewkowy, który zabierze ich do Salamanki. stawić czoła związkowcom.

Powiązany

Aktywność powróci na oddział La Rosaleda po tygodniu, W sobotę, 2 września, podczas powrotu do domu Ivana de Uny „Malaguti”, Saddam jest włączony do programu „Festiwalu Wrześniowego”.

Potężny napastnik Benaventano zmierzy się z zawodnikami Marcosa Vary z szeregów Borelli, do której trafił po przejściu przez Ligę Polską, i ponownie zmierzy się ze swoimi kibicami, którzy na pewno przyjmą Was z otwartymi ramionami. Również w La Rosaleda, dziewiątego dnia, odbędzie się turniej Diputación, będący wstępem do startu ligi w tej nowej fazie zespołu w drugiej lidze B.

Zespół techniczny

Z drugiej strony niebiesko-biały podmiot przedstawił wczoraj schemat organizacyjny sztabu szkoleniowego pierwszego zespołu, z nazwiskami tych, którzy będą towarzyszyć nowemu trenerowi, Marcosowi Vara. Są to Luisa Villar (fizjoterapeuta), Alvaro Nunez (asystent trenera), Jorge Merino (przedstawiciel drużyny) i Kevin Marín (trener fizyczny). Wszyscy, jak zauważyli z Atlético Benavente Caja Rural, tworzą „odmłodzony skład, chętny do pracy w sezonie 2023-2024”, w którym wyzwaniem będzie odzyskanie utraconej esencji.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *