Kibice w Polsce mogą wspierać swój zespół z góry

Kibice w Polsce mogą wspierać swój zespół z góry

(Źródło obrazu powinno brzmieć: MIKAEL FRITZON/AFP za pośrednictwem Getty Images)

Grupa fanów w Polsce oszalała i dostała 21 dźwigów Przestrzegania zasad dystansu społecznego podczas oglądania rywalizacji swojej drużyny na lokalnym żużlu.

On Motor Lublin zmierzył się z GKM Grudziądz na Municipal Speedway, ale ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem dla kibiców zarezerwowano jedynie 25 procent pojemności stadionu.

Przeczytaj także | FC Mazatlán ogłasza, że ​​jego sponsorem będzie dom pogrzebowy

the wyścig Autostrada Jest to bardzo ważny sport w niektórych częściach Polski, co zostało zademonstrowane po tym, jak grupa kibiców wynajęła 21 dźwigów, aby obejrzeć wyścig najwyższej klasy.

Ta scena pozostawiła po sobie niezwykłe obrazy.

Ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem kibice Lubelskiego Auto Klubu w Polsce przejęli dźwigi, aby wspierać swój zespół. r/sport

Rozciągnij szyję: innowacyjny system dystansowania społecznego stworzony przez fanów Motoru Lublin.

W związku z ograniczeniami związanymi z koronawirusem w Polsce kibice Motor Clubu Lublin otrzymali 18 dźwigów do wspierania swoich drużyn.

Fani stosowali tę taktykę od kilku tygodni, kiedy na jednej ze relacji pokazano, jak świętowali z pochodniami na koniec wyścigu.

Polska 03.07.2020 Żużel: #MotorLublin przeciwko. Rybnicki rząd. Kibice Motoru Lublin na dźwigach ze względu na maksymalną pojemność stadionu.

On Autostrada Startuje w Polsce

Kibice, którzy zadali sobie trud wypożyczenia dźwigów, nie zawiedli się: ich ulubiona drużyna Motor Lublin pokonała gości 58:32.

the Wyścigi motocyklowe Ekstraligi Polska jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w kraju.

W Polsce coraz więcej osób uczestniczy w zawodach wyścigowych Autostrada Mecze polskiej ligi piłki nożnej.

Obejrzyj także ten film:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *