Kiedy 8 stycznia przypada data wystrzelenia pierwszej rakiety Vulcan firmy ULA z prywatnego lądownika księżycowego firmy Astrobotic?

Kiedy 8 stycznia przypada data wystrzelenia pierwszej rakiety Vulcan firmy ULA z prywatnego lądownika księżycowego firmy Astrobotic?

Po tygodniach opóźnień United Launch Alliance jest gotowe do wystrzelenia swojej pierwszej w historii rakiety Vulcan – lotu testowego, podczas którego po raz kolejny wyśle ​​się także prywatny lądownik księżycowy na Księżyc – ale jeśli masz nadzieję obejrzeć historyczny start, muszę wiedzieć kiedy i jak. Dlatego, entuzjaści kosmosu, mamy dla Ciebie wsparcie.

Rakieta Vulcan Centaur wystartuje z kompleksu startowego 41 firmy ULA na stacji sił kosmicznych Cape Canaveral na Florydzie o godz. 2:18 EDT (07:18 GMT) Podczas misji Cert-1 mającej na celu udowodnienie swojej gotowości do lotów komercyjnych i rządowych. Wystrzelenie rakiety Vulcan można oglądać na żywo w Internecie dzięki uprzejmości NASA i ULA, począwszy od 1:30 czasu wschodniego (06:30 GMT).

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

"Introwertyk. Myśliciel. Rozwiązuje problemy. Specjalista od złego piwa. Skłonny do apatii. Ekspert od mediów społecznościowych. Wielokrotnie nagradzany fanatyk jedzenia."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *