Kiedy Argentyna zagra z Francją w finale mistrzostw świata w Katarze?

Argentyna zagra w finale mistrzostw świata po raz szósty

The Reprezentacja Argentyny Kurtyna otworzyła się w półfinale po wygranej 3:0 Chorwacja Zagra w finale Mistrzostwa Świata w Katarze 2022. Juliana Alvareza w dwóch egzemplarzach i Lionel Messi To oni zdobyli bramkę, która przypieczętowała zwycięstwo Stadion Lusail. W tym przypadku zostanie to zmierzone Francja, który pokonał 2:0 Maroko.

Mecz, który Albiceleste zagra z ostatnimi mistrzami świata, odbędzie się w niedzielę 18 grudnia (czasu argentyńskiego) i będzie transmitowany w telewizji. Telewizja publiczna, TyC Sports s Telewizja bezpośrednia. Po zwycięstwie nad Europejczykami w r Lucillewróci do tego scenariusza po raz szósty po początkowym upadku do Królestwo Arabii Saudyjskiej W swoim pierwszym występie w Pucharze Świata, wygrywając z Meksyk W fazie grupowej i dwóch zwycięstw przeciwko niemu Australia Obok Holandia Odpowiednio w 1/8 finału i ćwierćfinale. Jedyny pojedynek poza tą twierdzą miał miejsce już wcześniej Polska w Boisko 974.

Czas na zabawę w Ameryce Łacińskiej

9.00 Meksyk, Peru i Ekwador.

10.00 Kolumbia, Miami i Nowy Jork

11.00 Wenezuela i Boliwia.

12:00 Argentyna, Chile, Urugwaj i Paragwaj.

Dobrą wiadomością o meczu w najbliższą niedzielę jest to, że trener Lionela Scaloniego wrócę Marcos Acuna dodano do Gonzalo Montiela. Obaj zawodnicy musieli dotrzymać kary w półfinale, bo w meczu z Holendrami dotarli do żółtej granicy. Poza tymi dwoma przypadkami wszyscy piłkarze, którzy otrzymali ostrzeżenie przed tym meczem, wyczyścili swój rekord z półfinałów i żaden zawodnik nie przegapi ostatniego meczu.

Argentyńska drużyna będzie nadal bardzo podejrzliwa Anioł Di Maria. koniec Juventus W ostatnim meczu grupy C z Polakami nabawił się kontuzji mięśnia uda. Twarz została wykluczona Australia W ostatnich dziewięciu minutach dogrywki wszedł przeciwko Pomarańczowy. Oczekiwano, że może wrócić do własności w ten wtorek, ale nadal nie jest w 100% sprawny fizycznie i Skaloni Zdecydowała się go zatrzymać Leandra Paredesa na szkolenie wstępne.

Po drugiej stronie kadru odlew prowadzony Didiera Deschampsa pokonał Maroko 2:0 w środę o godz stadion domowy z celami Theo Hernandeza s Randall Kolo Mwani. Ostatni mistrz świata miał świetny turniej od czasu, gdy prowadził region z Australiai Tunezja s Dania , przeboleć Polska poprzednio Anglia W regulaminowym czasie za dwa dośrodkowania miał bezpośrednią dyspozycję.

Droga Argentyny do finału Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Katar 2022 – Argentyna 1 vs Arabia Saudyjska 2 – Podsumowanie meczu
Katar 2022 – Argentyna 2 vs Meksyk 0 – Podsumowanie meczu
Katar 2022 – Polska 0 vs Argentyna 2 – Podsumowanie meczu
Katar 2022 – Argentyna 2 vs Australia 1 – Podsumowanie meczu
Katar 2022 – Holandia – Argentyna – Podsumowanie meczu
Katar 2022 – Argentyna – Chorwacja – Podsumowanie meczu

Czytaj:

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.