Kiedy jest mecz Holandia vs Holandia? Belgijska Liga Narodów: dzisiaj, harmonogram i telewizja

W najbliższą niedzielę, od 15:45, Holandia i Belgia rozegrają swój drugi mecz w obecnej historii FIFA Po pokonaniu odpowiednio Polski i Walii, Grupa A4 Ligi Narodów. Konfrontacja zbiega się z ostatnim terminem fazy grupowej, w której obie drużyny osiągają możliwość awansu do półfinału. Jest grany w Amsterdam Arena (gdzie Ajax zwykle gra lokalnie) i można go zobaczyć na żywo w ESPN i Star+.

Obsada prowadzi Louis van Gaal Bardzo blisko dołączenia do czterech najlepszych drużyn turnieju. Obecnie zajmuje pierwsze miejsce, trzy punkty straty do drugiego, co jest właśnie jego przeciwnikiem w tę niedzielę: Belgią. Ponadto ma różnicę bramek +7 przeciwko +4 dla Belgów. Jedyny sposób, w jaki prowadzi je Roberto Martinez (Co nie byłoby przeciwko Holendrowi, ponieważ został wyrzucony przeciwko Walii) Kwalifikacje pokonując Holandię więcej niż trzema bramkami.

pomarańcz’który był już jednym z czterech zespołów, które w zeszłym roku zagrały w pierwszym w historii rozgrywek półfinale, Nadal jest niepokonany i ma trzy punkty przewagi nad „Czerwonymi Diabłami” po pokonaniu Polski 2:0 z Robertem Lewandowskim z kilkoma udziałem., Z dwoma golami Cody’ego Gabko i Stephena Bergwijna. Najgorszą wiadomością tego spotkania była kontuzja napastnika Barcelony Memphisa Depaya, który nie będzie dostępny w niedzielę.

Reprezentacja Holandii jest niepokonana w Lidze Narodów 2022; Cztery zwycięstwa i jeden remisMichel Degauque – AFP

Tymczasem belgijska drużyna narodowa wygrała 2:1 z Walią Z golami Kevina De Bruyne i Michy Batshuayi. Pomocnik Manchesteru City i napastnik Fenerbahce wymienili się asystami i rolami bramkowymi w każdym ze swoich bramek.

Michy Batshuayi, który właśnie wykorzystał bramkę przeciwko Walii, zostaje kluczowym graczem Belgii
Michy Batshuayi, który właśnie wykorzystał bramkę przeciwko Walii, zostaje kluczowym graczem BelgiiJohn Theis – Agence France-Presse

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.