Kiedy Meksyk gra na Mistrzostwach Świata 2022 w Katarze?

The wybór Meksykkto jeździ? Gerardo 'Tada’ MartinoBędą się kłócić Jego pierwsza gra Mistrzostwa Świata w Katarze 2022 przeciwko Polsce Lewandowskiego iz nim rozpocznie spotkanie, na którym chce tworzyć historię.

Meksyk nigdy nie dotarł do ćwierćfinału Mistrzostw Świata Katar 2022 Ma nadzieję pokonać tę przeszkodę i przynajmniej wejść do półfinału.

Meksyk jest ustrukturyzowany obok selekcji z Grupy C Polska, Argentyna i Arabia Saudyjska, Polska wydaje się być największymi pretendentami do zajęcia drugiego miejsca w grupie, a Argentyna jest faworytem. Dokładnie, Albiceleste dokonał „próby” w Pucharze Świata. Niemcy 2006 Tak Republika Południowej Afryki 2010.

Zespół kierowany przez „Tata” Martino Start we wtorek 22 listopada W obliczu później Argentyna w sobotę 26 i Arabia Saudyjska w środę 30 listopada.

Drugim kandydatem w rankingu jest Meksyk, który obecnie zajmuje 13. miejsce na świecie, w porównaniu z 26. miejscem zajmowanym przez Polskę i 51. miejscem Arabii Saudyjskiej. Argentyna, panujący mistrzowie serii piłkarskiej Copa America, są na światowej scenie z trzecim miejscem.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *