Kiedy reprezentacja narodowa rozegra swój ostatni mecz w grupie C mistrzostw świata?

Kiedy reprezentacja narodowa rozegra swój ostatni mecz w grupie C mistrzostw świata?

Reprezentacja Argentyny pokonała Meksyk 2:0 i zapewniła sobie miejsce w trzeciej grupie Pucharu Świata w Katarze, ale przed nią jeszcze mecz finałowy z Polską, marząca o zakwalifikowaniu się do 1/8 finału.

Którego dnia i o której godzinie Argentyna gra z Polską?

the Albiceleste Zmierzy się Środa, z 16 (Czas argentyński), czas Reprezentacja PolskiPalec u nogi Grupa CNa stadionie 974 w Doha.

Reprezentacja Polski to zespół trudny. Mimo bezbramkowego remisu z Meksykiem na pierwszym meczu, udało im się w porę odrobić straty i pokonać Arabię ​​Saudyjską 2:0 po bramkach Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego. To zwycięstwo wystarczy, aby kontrolować trzecią grupę.

Robert Lewandowski strzelił swojego pierwszego gola w Pucharze Świata. Foto: Reuters.

Napastnik Barcelony zakończył zwycięstwo Polski nad Arabią Saudyjską swoim pierwszym golem w Pucharze Świata i zdał sobie sprawę, że jego marzenie się spełniło.

Lewandowski przyznał po meczu, który odbył się na Stadionie Education City: „To jasne, że gdy gra się w reprezentacji, na pierwszym miejscu stawia się interes drużyny, ale ja jestem napastnikiem i zawsze pamiętam, że trzeba też chcieć zaliczyć.” W Doha.

Były napastnik Bayernu Monachium wyraził swoje uczucia przed meczem z Argentyną, a Lewandowski powiedział: „Mam nadzieję, że twardo stąpamy po ziemi i damy z siebie wszystko przed meczem z Argentyną”.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *