Kiedy zostanie wydany zwiastun oraz gdzie i jak obejrzeć zwiastun DLC.

Kiedy zostanie wydany zwiastun oraz gdzie i jak obejrzeć zwiastun DLC.

Oczekiwanie dobiegło końca. W tym dniu, w środę, 21 lutego Bandai Namco udostępni zwiastun rozgrywki z pierwszego DLC do gry Elden Ring: Shadow of the Erdtreebędącym rozwinięciem jednej z najważniejszych gier RPG ostatnich lat.

Uznawana jest za „arcydzieło” i zdobywczyni nagrody „Gra roku” (GOTY) w 2022 roku. Elden Ring to tytuł, który od początku urzeka zarówno znajomych, jak i nieznajomych. Dzięki wciągającej fabule, różnorodnym historiom rozsianym po dużej mapie do odkrycia i tajemnicom, które wciąż czekają na odkrycie, nic dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na wydanie oficjalnego zwiastuna pierwszego DLC do tej gry. Poniżej zostawiamy Ci wszystkie informacje, abyś niczego nie przeoczył:

Elden Ring, Shadow of the Erdtree: O której godzinie ukazuje się zwiastun gry i gdzie można go obejrzeć?

Pierwszy oficjalny zwiastun Elden Ring, Shadow of the Erdtree, zostanie pokazany o 11:30 (czasu argentyńskiego) i można go oglądać na oficjalnym kanale YouTube Bandai Namco.. Użytkownicy będą mogli zobaczyć nowy motyw DLC, rozgrywkę i inne „rzeczy”, nad którymi ostatnio pracowała firma FromSoftware.

Elden Ring, Shadow of the Erdtree: kiedy ukaże się DLC i jaka jest jego cena?

Według postu Delabs. Shadow of the Erdtree ukaże się 21 czerwca 2024 roku. Z kolei DLC będzie dostępne na PS5, Xbox Series

Kolejnym nie mniej ważnym faktem jest cena. Zgodnie z postem Bandai Namco wyda dwie wersje Pierścień Al-Din Który będzie zawierał zawartość do pobrania (DLC): „Edycja GOTY” (79,99 EUR) i „Edycja kolekcjonerska” (259,99 EUR).

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *