Kim Kardashian miała na sobie sukienkę Gil Bil w Polsce

Kim Kardashian miała na sobie sukienkę Gil Bil w Polsce

Po kilkudniowej podróży po Japonii wraz z dziećmi odwiedziła wiele kultowych miejsc, takich jak Universal Theme Park, Super Mario’s World, dom znanego artysty i architekta oraz magiczną wystawę. Bohaterami byli Mirrors, a także jeden z synów wpadający w furię na wystawie, Kim Kardashian Teraz wyjechał do Polski.

Tak Kim Kardashian spędziła weekend

Ponadto, za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Instagramie, przedsiębiorca opublikował w weekend kilka zdjęć, z których jedno zrobił przed lustrem, ubrany w jedną z ubrań własnej marki, którą widać w tle. Przestronna i luksusowa łazienka.

Ale na jednym z ujęć bohaterką jest jej córka North West, która delektuje się nachosami z bezalkoholowym koktajlem i obnosi się z warkoczami w eleganckim garniturze.

Kim Kardashian ma na sobie „The Bride” Gilla Billa

Ale najnowsza produkcja Kim Kardashian stawia ją w roli głównej i przywodzi na myśl jeden z najbardziej pamiętnych filmów kina, Kill Bill, gdy towarzyska opublikowała rolkę ze zdjęciem, na którym ma ją w barze Kill Bill. Kultowa żółta kurtka z czarnym skórzanym paskiem, którą nosi bohater sagi.

Zdjęcia wykonane przez najstarszego z klanu Kardashianów w warszawskiej restauracji pokazują biznesmena delektującego się orientalnym jedzeniem, które je pałeczkami, jednocześnie jedzącego i pokazującego różne potrawy; Na innych zdjęciach pozuje oparta o balustradę drugiego piętra, a pozostałe dwa to okładki filmowe, potwierdzające, że była ubrana jak „Panna młoda” z Kill Billa.

„Ty i ja mamy niedokończone sprawy” – napisała Kim Kardashian w poście, przywołując jedno z kultowych haseł tej postaci.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *