Kobieta została aresztowana w Walencji z polskiego spisku mającego oszukać 84 miliony

Kobieta została aresztowana przez policję w San Antonio de Penegra (Walencja) po tym, jak otrzymała europejski nakaz aresztowania za oszustwo, pranie pieniędzy i udział w organizacji przestępczej w Polsce za defraudację 84 mln euro. .

31-letni więzień polskiego pochodzenia ukrywał się w domu, którego nie opuszczał od miesięcy, podały w sobotę policyjne źródła.

Od miesięcy ukrywała się w domu, nie wychodząc.

Dochodzenie rozpoczęło się w marcu zeszłego roku po tym, jak odkryto, że w prowincji Walencja znajduje się kobieta z europejskim nakazem aresztowania i wydania, o który zwrócili się polscy urzędnicy sądowi rzekomo zamieszani w różne przestępstwa gospodarcze.

Podobno, gdy dowiedziała się, że śledzi ją policja, podejrzany ukrył się w domu znajdującym się w walenckim mieście San Antonio de Penecarpe, aby nie podejmować żadnych działań, więc ustanowiono nadzór policyjny.

Kobieta podjęła kilka środków bezpieczeństwa, aby szybko uciec przez różne domy

Podczas urządzenia agenci sprawdzili, czy kobieta zastosowała kilka środków bezpieczeństwa, aby szybko uciec przez różne domy, dla których poluzowała śruby metalowych ogrodzeń przymocowanych do płyt.

Śledczy poszukiwali nakazu wjazdu do Sądu Śledczego w Paterna, co zakończyło się wczesnym rankiem, kiedy podejrzany został aresztowany przy użyciu urządzenia napadowego przeprowadzonego przez Zespół ds. Przestępczości Zorganizowanej (UDYCO) z Komendy Głównej Policji w Walencji i wykonanej przez Special Task Force . (Wchodzi).

Kryminalny schemat oszukania polskich środków publicznych

Polskie organy sądowe prowadzą śledztwo w sprawie kobiety, która rzekomo podała fałszywe informacje na różnych rachunkach podatkowych i uczestniczyła wraz z innymi w przestępstwie z zamiarem oszukania funduszy publicznych swojego kraju.

Te same źródła podają, że kwota oszustwa wyniosła 84 mln euro, a zatrzymany został później postawiony przed sądem i przekazany polskim władzom.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *