Kocho Hernandez wciąż czeka na telefon do reprezentacji narodowej

zaproszenie 27 graczy Aby stawić czoła pojedynkom wcześniej Brazylia i Paragwaj Profesor Rueda urodził się z myślą o graczu Watford Premier League, Juan Camilo El Cucho Hernandez.

22-letni napastnik pokazał się na swoich portalach społecznościowych, zauważając, że choć wydaje się, że jest już za późno, wciąż czeka na odpowiedni moment, by ubrać się do reprezentacji narodowej.

To nie pierwszy raz, kiedy Kocho pojawił się po apelu, już to zrobiłem Kiedy lista została umieszczona na twarzy Puchar Ameryki.Nie wiem co zrobić, żeby tam być Bo w końcu jeśli spojrzysz na logikę Od czterech lat jestem w Europie. A oni tego nie widzą Ale nazywają graczy, którzy są w Meksyku, MLS lub Kolumbii, Nie za zniesławienie czy coś, ale są to różne poziomy” – zastanawiał się wtedy gracz z Pereiry.

W obecnych wyborach Obecnych jest 8 graczy turniejów, które w samą porę, Krytyczny kocho. Zostali wybrani na swoje stanowiska Christian Arango z MLS I Roger Martinez z Ameryki Meksyk.

Kiedy ci Wybrańcy spotkali się, Kocho powiedział, że popełnił błąd, kwestionując artystyczne decyzje Ruedy, ale dodał, że to – Nie oznacza to, że będzie pierwszym, który będzie chciał jak najlepiej dla reprezentacji i że zakwalifikuje się do mistrzostw świata – dodał.

Atakujący powiedział, że zaproszenie zdobywa się poprzez działanie i że jest gotów wnieść swój piaskowiec.

Ten napastnik wystąpił już z reprezentacją do lat 20 na Mistrzostwach Ameryki Południowej w 2017 roku oraz na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 w Polsce w 2019 roku. W ten sposób zdobył 7 bramek.

W 2021 roku Kolumbijczyk zagrał 356 minut dla Watford i strzelił jednego gola.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *