Kolejna argentyńska Korea w 1/8 finału w Polsce

Kolejna argentyńska Korea w 1/8 finału w Polsce

Argentyńczyk Federico Correa Wczoraj zakwalifikował się do 1/8 finału Szczeciński tenisista Challenger, PolskaPokonując Niemca w jego pierwszym występie Henryk Squire Z notą 6-4, 2-6, 6-4, w dniu, w którym uczestniczył jego rodak Facundo Diaz Acosta Odpadł z rywalizacji po przegranej w pierwszej rundzie z Austriakiem Lucasem Neumayerem 5:7, 6:4, 6:2.

Correa z Rosario, zajmująca 96. miejsce w światowym rankingu ATP, pokonała Niemca Henry’ego Squire’a (264) po godzinie i 48 minutach zmieniającego się spotkania. Vivo Korea zmierzy się z Niemcami w 1/8 finału Łukasz Gertsch (345) lub czeski Andrzeja Paulsona (trzysta pięćdziesiąt).

Wcześniej zawodnik Buenos Aires Facundo Diaz Acosta (99) był daleko od swojego poziomu i po dwóch godzinach i 55 minutach walki przegrał z Austriakiem Lucasem Neumayerem (217).

Ze swojej strony kolejnym argentyńskim tenisistą jest Al Cordobi z Belle Ville Pedro Cashina (79), zakwalifikował się w poniedziałek do 1/8 finału po pokonaniu w rundzie wstępnej Hiszpana Daniela Rincona (198) z wynikiem 6-2, 6-4. Jego kolejnym przeciwnikiem w drugiej fazie, która zostanie rozegrana dzisiaj, będzie Słowak Jozef Kovalik (208), który dzień wcześniej wyeliminował z turnieju Włocha Andreę Pellegrino (221).

Mistrzostwa Szczecin Challenger odbędą się w Polsce na kortach ziemnych, a całkowita pula nagród wyniesie 145 000 euro.

Andreozzi świętował w Stanach Zjednoczonych

Argentyńczyk Guido Andreozziego Wczoraj zakwalifikował się do 1/8 finału Carey Tennis Challenger, Karolina Północna, Stany ZjednoczonePokonał Francuza Jamiego Floyda Angeliego 6:2, 6:2. Urodzony w stolicy kraju Andreozzi zajmujący 228. miejsce w światowych rankingach zawodowych tenisistów, po godzinie i 26 minutach rywalizacji pokonał Francuza Angeliego (658.), który odpadł z rankingów.

Andreozzi, 32-letni zawodnik Harrods Club w dzielnicy Belgrano w Buenos Aires, swój kolejny mecz rozegra z miejscowym Christianem Harrisonem (821), który w poniedziałek wyeliminował swojego rodaka Aidana Mayo (413) po pokonaniu go 4:6, 6. -4 i 6-2.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *