Kolejna broń Polski, która powinna niepokoić Meksyk na Katarze 2022

Kolejna broń Polski, która powinna niepokoić Meksyk na Katarze 2022

Polska To jedna z tych drużyn znanych w Meksyku jako Cyganie, która może dać występ w stylu vintage lub opuścić każdy turniej bez bólu i chwały.

Bezpośrednim przykładem są niedawne mistrzostwa świata. W Rosji 2018 przybył jako szef grupyPo imponującym meczu eliminacyjnym i w Pucharze Świata ich oblicze już się zmieniło.

On Zostali wyeliminowani w tej samej fazie grupowejPomimo tego, że Robert Lewandowski był i nadal jest genialny dla Bayernu Monachium, nawet Złota Piłka nie uniknęła całkowitej porażki.

Zdjęcie: Subitas.com

Minęły cztery lata od tej okropnej roli, którą odegrali i niewiele się zmieniło. Udało im się zakwalifikować z play-offów i nie są już liderem grupy Robert Lewandowski to wciąż jeden z najlepszych napastników na świecie.

Reprezentacja Meksyku powinna po raz pierwszy wziąć udział w Puchar Świata w Katarze 2022 Z Polską, który wcale nie jest prostym meczem, bo tu nie chodzi tylko o troskę o Lewandowskiego, Polacy mają zawodników, którzy muszą podejść do tego poważnie.

Zdjęcie: Getty Images

Kolejna broń Polski przeciwko reprezentacji Meksyku

Wojciecha SzczęsnegoBramkarz

Z pseudonimem i nazwiskiem, którego prawie nie da się wymówić, ale za to ze sprawdzoną jakością w najlepszych drużynach piłkarskich świata. Grał w Arsenalu, trafił do Romy, a następnie trafił do Juventusu, aby podbić Włochy.

Z Polską to jeden ze sztandarów i jeden z najważniejszych sztandarów na boisku, bo Będzie odpowiedzialny za utrzymanie czystości na bramce Aby przeszukać kategorię.

Zdjęcie: Getty Images

Jan Bednarek jest środkowym obrońcą

To lider centrum w Polsce, który choć nie jest najsłynniejszym zespołem, Czyni go to zagrożeniem dla napastników reprezentacji Meksyku I inni konkurenci w Katarze 2022.

W Premier League występuje od niecałej dekady, a obecnie gra w Aston Villi, więc Jest przyzwyczajony do stawiania czoła najlepszym napastnikom na świecie.

Nie jest jednak obrońcą strzelającym bramki Większość zdobytych przez niego bramek padła po stałych fragmentach gryTo bardzo boli meksykańską drużynę. Jan Bednarek lubi być na drugim słupku i kończyć głową lub nogami, więc uważaj, Tata.

Zdjęcie: Getty Images

Piotr Zieliński, polski talent

Nie cieszy się tak dużym zainteresowaniem jak Robert Lewandowski, ale ma talent i jakość na boisku. Stanowi zagrożenie na dłuższą metę, ponieważ dobrze podaje, wykańcza i znajduje luki.…którego Chucky Lozano dobrze zna, ponieważ dzieli z nim szatnię w Neapolu.

Jako pomocnik Większość meczów Polski będzie przypadać na niegoDlatego będziemy go często słyszeć w meczu z reprezentacją Meksyku i napijemy się z nim wody, bo będzie miał zielone włosy.

Arkadiusz Milik, kontynuacja Lewandowskiego

Polska Ma arsenał ofensywny i Robert Lewandowski nie jest sam, ma wielu zawodników, którzy mogą towarzyszyć mu w ataku i wyrządzić takie same lub większe szkody.

Arkadiusz Melik Jest jednym z nich, sprawdzonym napastnikiem we Francji i Włoszech, który obecnie jest starterem Juventusu, więc za nic na świecie nie należy go zaniedbywać.

Krzysztof Piątek, niebezpieczna alternatywa dla Polski

Polska gra przeważnie dwoma napastnikami Piątek Pozostaje na ławce rezerwowych, ale to nie znaczy, że jest mniej utalentowany od Milika. Jest luksusową alternatywą, bo goli mu nie brakuje.

Dobrze gra nogami, a także grą w powietrzu, co czyni go niebezpiecznym w minutach, które rozegra, niezależnie od tego, czy jest ich kilka, czy wiele.

Zdjęcie: Getty Images

Wszystko, czego nie wiedziałeś, a powinieneś wiedzieć, znajdziesz na Sopitas.com

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *