Kolejna premiera „San Miguel” w Meksyku

Madryt. – Zaledwie kilka dni po świętowaniu kolejnego roku od pierwszego pojawienia się Archanioła Świętego Michała w Tlaxcala w Meksyku, dystrybutor Bosco Films ogłosił krajową premierę filmu dokumentalnego „Saint Michael: Meet the Archangel”, wyprodukowanego przez Candelaria Productions, Inc. Który będzie dostępny w kinach Cinemex już 25 maja.

Sprzedawany przez firmę SONOVISION film przybliża nam postać tzw. Księcia Niebiańskiej Milicji, prowadzi przez miejsca, w których objawiał się Archanioł, zawiera wstrząsające świadectwa działania św. Michała w życiu jego wyznawców. .

Kim jest Archanioł Michał? Jaka jest jego rola w życiu historii Kościoła do dnia dzisiejszego? Dlaczego potrzebujemy aniołów? Oto niektóre z pytań, na które zostaną udzielone odpowiedzi i które zainspirują widzów w każdym wieku i wyznania.

Ponadto widza zachwyci piękna architektura i sztuka w kulturze chrześcijańskiej, która przybliży mu niezwykłą postać wielkiego obrońcy ludu Bożego przed szatanem.

Film zdobył People’s Choice Awards na „37. Międzynarodowym Katolickim Festiwalu Filmów i Multimediów” oraz „Festiwalu Filmów Niepokalanych we Wrocławiu”.

Więcej niż film, „San Miguel” to akcja

„San Miguel: Spotkanie z Archaniołem” to ruch propagujący nabożeństwo do najwierniejszego opiekuna dusz, jednoczący ludzi na całym świecie do nieustannej modlitwy z prośbą o jego wstawiennictwo, dlatego na stronie filmu można pobrać modlitwę w przygotowaniu do premiery, a w najbliższych dniach będzie można pobrać Kompletny przewodnik po modlitwie poświęcony Archaniołowi z pytaniami do refleksji i uczestnictwa w grupie, a także aktem oddania.

sukces w Stanach Zjednoczonych

„San Miguel: Meet the Archangel” został po raz pierwszy wydany w Stanach Zjednoczonych we wrześniu 2022 roku, a jedynego dnia, w którym został wydany, osiągnął pierwsze miejsce pod względem średniej na ekran w kraju anglosaskim i zajął trzecie miejsce w pudełku przychodów biurowych, a ze względu na duże zainteresowanie wrócił na ekrany miesiąc później z dwiema kolejnymi prezentacjami.

„To dla nas pilne, aby ponownie przedstawić Archanioła Michała nowemu pokoleniu i poinformować ludzi na całym świecie, że Archanioł Michał żyje i jest gotowy do walki i pomocy im dzisiaj, ponieważ pomagał ludziom od samego początku”. Oscar Delgado, producent i współzałożyciel Candelaria Productions, Inc. który wkrótce przyjedzie do Meksyku, aby porozmawiać o filmie.

Gospodarz telewizji EWTN, międzynarodowy mówca, wielokrotnie nagradzana dziennikarka i autorka bestsellerów, Donna Marie Cooper O’Boyle, nazwała ten film „najlepszym dokumentem o San Miguel i Los Angeles. Chrześcijanie toczą nieustanną walkę z siłami zła i ukrytym światem”. aniołów ma cudowną moc”.

Producent, Oscar Delgado, będzie na życzenie udzielał wywiadów w nadchodzących tygodniach [email protected]

Aby uzyskać więcej informacji o kinach w poszczególnych krajach i zamówić je w swoim mieście, odwiedź stronę
www.sanmiguelapelicula.com

Wniosek:

Pisarze, wierzący i duchowni Kościoła katolickiego, w miejscach objawienia i czci świętego Michała Archanioła, odkrywają tajemnicę pierwszego z aniołów światłości.

Świadectwo wiary, historii kościoła, architektury i sztuki kultury chrześcijańskiej przybliża widzowi niezwykłą postać św. Michała Archanioła, księcia niebiańskiej milicji.

Dokument zaprasza do refleksji nad realiami świata aniołów Bożych i eschatologicznym przesłaniem, jakie osiąga ich przywódca.

Przeczytaj pięknie, wzruszająco i inspirująco! Pierwsze wrażenia z patrzenia w niebo

Pojawienie się Świętego Michała Archanioła w Meksyku

  • Pierwsze objawienie: 25 kwietnia 1631 r. młodemu Indianinowi, który przeszedł na islam, Diego Lázaro de San Francisco, w San Bernabe Capula w gminie Nativitas w Tlaxcala (120 km od Mexico City). Archanioł powiedział mu, że wielka skała znajdzie cudowne źródło uzdrowienia ze wszystkich chorób. Młody człowiek nie przekazał go i trzymał w tajemnicy, obawiając się, że nikt mu nie uwierzy i poważnie zachoruje.
  • Drugie pojawienie się: o północy 8 maja tego samego roku archanioł zaprowadził Diega na miejsce, gdzie miał zbudować świątynię: „Tutaj, gdzie bawiłem się swoim chłodem, jest źródło, o którym ci powiedziałem. ..” I spadł piorun, ogłaszając położenie cudownej fontanny, iw tym momencie Diego został uzdrowiony ze wszystkich swoich dolegliwości.
  • Trzecie objawienie: Diego zachoruje po raz drugi i 13 listopada tego samego roku ponownie objawia mu się San Miguel i strofuje go, że boi się mówić o cudownym źródle, iz tego powodu młodzieniec postanawia udać się do biskupa, aby powiedział mu o objawieniach i dał mu kilka wazonów z wodą z fontanny, podaje wodę niektórym pacjentom, którzy zostali cudownie uzdrowieni.

Wiele lat później biskup Puebla Juan Palafox rozpoczął budowę sanktuarium. Diego poświęcił się San Miguel i ostatnie lata swojego życia spędził na modlitwie.

O Oscarze Delgado | Produkcja Candelarii

Niezależny hollywoodzki producent, filantrop i były producent wojenny NBC News poświęca się budowaniu kultury poprzez rozrywkę, wykorzystując media i film do podniesienia poziomu kultury. Wieloletnie doświadczenie Oscara w świeckich wiadomościach jest znane na całym świecie, podobnie jak jego współpraca z telewizją katolicką i produkcja filmowa. Producent „San Miguel: Spotkanie z Archaniołem”; „Miłość i Miłosierdzie”; „czyściec”; Między innymi. Jest także członkiem rady doradczej Fundacji Fultona Johna Shinna, która działa na rzecz czci Czcigodnego Fultona J. piszczel.

O SONOVISION

Sonovision jest amerykańską firmą zajmującą się sprzedażą i dystrybucją z siedzibą w Warszawie i biurami w Los Angeles w Kalifornii i Wiedniu w Austrii. Gracias a una historia de cuarenta años en la industria cinematografica, con su primera empresa de distribución, DMS – Distribution & Media Services, creada en Los Angeles, California, a finales de los años 80, cuenta con relaciones muy solidas y soocios Experimentados en todo świat. W Stanach Zjednoczonych i Polsce Sonovision jest dystrybutorem kinowym i reprezentuje wiele filmów jako agent sprzedaży na całym świecie. Współpracował z takimi firmami jak Miramax, Netflix i Discovery. Sonovision jest obecny na najważniejszych festiwalach i targach filmowych i zawsze jest otwarty na nowe partnerstwa i projekty.

O Bosco Films

BOSCO FILMS to firma powstała w 2017 roku z myślą o wniesieniu świeżego powietrza do branży filmowej. BOSCO FILMS dąży do tworzenia filmów o wysokiej jakości artystycznej, z historiami broniącymi ludzkich wartości. Interesuje się kinem, które zaprasza do rozwoju i wydobywania z każdego tego, co najlepsze, kinem, które zostawia ślad na widzu jak najsilniejsze drzewa: świeże, żywe, a jednocześnie pozostające niezmienione w czasie. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę boscofilms.es

ebv

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *