Kolejny świetny rekord Xiaomi, do którego mogłeś się przyczynić

Kolejny świetny rekord Xiaomi, do którego mogłeś się przyczynić

Bardzo złożony kamień milowy: w ciągu zaledwie 10 lat „odrębna” marka Redmi osiągnęła sprzedaż 1 miliarda smartfonów.

Zdjęcie promocyjne zamieszczone przez Williama Lu, prezesa Grupy Xiaomi, na jego koncie w sieci „X”.

Bardzo ważny tydzień w obecności przyjaciół marki RedmiChiński producent, będący sub-marką giganta takiego jak Xiaomi i mający własne muskuły, zaprezentował swoje nowe telefony Redmi K70, K70 Pro i K70e, które jako pierwsze zawierają nowe oprogramowanie i sprzęt HyperOS, który Ich przeznaczeniem jest zostać królami dużej skali gospodarczej W nadchodzących miesiącach.

W każdym razie nie przyszliśmy tu rozmawiać o nowych urządzeniach z Androidem ani krytykować bardzo szerokiego katalogu Xiaomi i jej firm. wersja telewizyjnaAle dotarliśmy na miejsce Świętuj przełomowe osiągnięcie Redmico ostatecznie pokazuje nam, że najlepiej sprzedająca się marka Vitola ma swoje uzasadnienie Osiągnięcie 1000 milionów sprzedanych stacji w ciągu zaledwie 10 lat Na całej planecie.

Liczby są niesamowiteAby postawić się w tej pozycji, trzeba wiedzieć, że marką, która osiągnęła najszybszy wzrost w całej historii branży była Moja rzeczywistość to jaktóra w ciągu pierwszych trzech lat swojego istnienia dostarczyła na rynek 100 mln sztuk, co spowodowało wyhamowanie jej wzrostu do poziomu 200 mln sztuk w 2023 r. oraz Liczę już 6 lat.

On zostanie Bardzo daleko od Redmiktóry choć początkowo rósł wolniej Zawsze znajdowała się w gronie najlepiej sprzedających się marek Dzięki możliwościom takich grup jak Xiaomi i Do sławy osiągniętej dzięki jego podpisowiktóry od kilku lat jest marką tańszych produktów Xiaomi i jest niewątpliwie bestsellerem.

król Welian Lu, prezes grupy XiaomiZostało to ogłoszone w S Dziękuję całemu zespołowi i społeczności użytkowników, Ogromna globalna baza fanów Gdzie z pewnością znajdzie się wielu naszych czytelników. Lei Jun również powtórzył swoje zdanie, mówiąc o tym „Taka niesamowita podróż” I na podstawie „Dekada pełna pasji, innowacji i wsparcia użytkowników”.

Na pewno daleko od Redmi 1 został wydany w 2013 rokuPrzy wielu zmianach i ciągłym dostosowywaniu się do rynku i potrzeb jego użytkowników, zarówno lokalnych w Chinach, jak i międzynarodowych, zawsze z katalogiem telefonów komórkowych z dobrymi funkcjami i przystępnymi cenami, Dziedziczenie początkowych pomysłów Xiaomi Kto teraz stawia na barki z największymi.

Nic więc dziwnego, że w tak krótkim czasie osiągnęli takie liczby W Redmi jest teraz wszystko Czołowi zabójcy Stworzony przez XiaomiWpływ, jaki wywierają ich telefony, zwłaszcza te z gamy Redmi Note, nie jest zaskakujący, ponieważ zawsze był, rok po roku, Utrzymanie najlepszych relacji jakość/cena Które można znaleźć w branży telefonii komórkowej.

Niech żyje Redmi!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *