Kolekcjoner zdobywa dwa rekordy Guinnessa za swoją kolekcję antycznych zabawek

początek

do: Mikołaj Vasquez | 10-07-21

Branża gier wideo przeszła kilka etapów od samego początku, co doprowadziło do tego, czym jest teraz. Jeśli skupimy się na jego początkach, obfitowało w systemy elektroniczne, które dziś uważane są za reakcyjne. Jeśli masz jakieś lub chciałbyś je zebrać, powiemy Ci, że jest ich po prostu świetna kolekcja بها Zdobądź 2 rekordy Guinnessa.

Grupa należy do Lindy Guillory, inżyniera elektryka z Teksasu w Stanach Zjednoczonych. Jego kolekcja składa się z konsol do gier wideo, które dziś mają dwa rekordy. Jeden dotyczy posiadania 2430 systemów do gier, które są funkcjonalnie unikalne, a drugi do posiadania największego na świecie wyboru systemów do gier LCD o łącznej wartości 1599.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Organizację Ewidencji, kolekcjoner Guillory zaczął być lubiany retro klawiatury Kiedy miałem 8 lat. Co zaczęło się od zepsutej wersji piłki baseballowej Red Conic, która została wydana w 1979 roku. Od tego czasu Guillory rozpoczął swoją kolekcję i trwa do dziś.

Gilroy mówi, że nadal chce więcej systemów do gier i łączy swoją pasję do projektowania elektronicznych zestawów gier dla dzieci, aby tworzyć gry od podstaw. A jeśli chodzi o jej kolekcję, kolekcjoner stale korzysta z niektórych zabawek, a nawet pożycza je dzieciom, bo musisz wiedzieć, że nie tylko ma kolekcję do wyeksponowania, ale jest jedną z osób, które zaprasza do zabawy z systemami.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *