Kolumbia: Kolarski Puchar Świata, elitarna impreza na szosie – kolarstwo – sport

Kolumbijskie kolarstwo wciąż szuka kolejnych zwycięstw na świecie, a szosowa impreza World Cross Country Road Race to jeden z tytułów, na które się spóźniłem.

Wyścig, który rozpocznie się w niedzielę o godzinie 3:30, KolumbiaJest to, jak wszystkie kompetencje, możliwość wyłonienia się, ale na papierze ten nierozstrzygnięty temat nie może zostać zaakceptowany.

Może Cię to zainteresować: (James i Falcao: Gdzie możesz oglądać ich mecze?)

Fernando Gaviria I Alvaro Hodig Są silnymi liderami zespołów, ale są postrzegani jako gorsi od sił takich jak Belgia -sklep- Holandia NS Włochy, by wymienić trzech silnych kandydatów do ostatecznego zwycięstwa.

Gaviria pochodzi z wygrania etapu w Powrót do Polski W tym roku zwycięstwo, które świętował po blisko dwóch latach niepowodzenia w World Tour, najwyższej klasie kolarskiej na świecie.

To nie ten sam pas, który pojawił się w 2016 roku i utrzymał się rok później. Stracił okazję, by być niepokonanym kolarzem wśród mnóstwa nowicjuszy i ma nową szansę na Puchar Świata.

Alvaro Hodig wygrał pierwszy etap Tour of Slovakia.

Zdjęcie:

© Jan Melicher / Deceuninck-Szybki krok

Hodeg wchodzi w ewolucję. W tym roku ma na koncie trzy zwycięstwa częściowe: in Tour de Eslovaquia, Tour de l’Ain y pl Sparkassen Münsterland Giro.
druga linia

Tak, obaj mają oczywiście wybór, ale rzeczywistość jest inna. Droga jest trudna, jest dla biegaczy długodystansowych, ekspertów w wyścigach jednodniowych i którzy wiedzą, jak czytać test.

Potem przychodzą nazwiska, które mogą być kluczowe w reprezentacji Kolumbii, takie jak Rigoberto OranDoświadczony rowerzysta, który nadaje się do tego typu testu. To będzie jego jedenasty Puchar Świata, mądrze biega i angażuje się, wie, jak wykorzystać główne koła i może mieć znaczenie w końcu.

Sergio Higuita Pokazał też, że jest biegaczem, który celował w jednodniowych zawodach. Przychodzi z rytmem i jeśli robi dobrze, może być najlepszym.

To może Cię zainteresować: (Rigoberto Urán uwielbia latać: to jest zakup, którego chce dokonać)

Esteban Chaves To kolejna osoba z doświadczeniem, wygrał wyścigi jednodniowe, takie jak Giro de Lombardia, ale jego prezent jest zupełnie inny niż w 2016 roku, kiedy dokonał tego wyczynu.

Juan Sebastian Molano; Jose Tito Hernandez, bohater Powrót do Kolumbii, I Nelson Soto, All-American Road Champion, będzie ważnym męskim wsparciem dla trenera Carlosa Mario Jaramillo.

Kolumbia wie, że pomysł zdobycia medalu jest ukryty, ale choć jest bardzo złożony, taka opcja istnieje.

Trasa będzie miała 268 kilometrów w Leuven, z podjazdami przez Sint-Antoniusberg, Kaysersberg, Decoslan i Weinpers, gdzie wybranie potężnego spowoduje ból nóg, aby oczyścić grupę.

Nie jest to wyścig masowy, ale raczej ważny wybór i dla tych zawodników wystarczająco dużo siły i zapasowy zbiornik, aby dotrzeć do mety.

Rigoberto Oran

Rigoberto Urán podczas jazdy na czas w Tokio.

Z drugiej strony są bardzo mocne drużyny, które wpadły na pomysł zdobycia Pucharu Świata, zdobycia złotego medalu i podium. Belgia nie była w stanie wygrać złotego metalu, działali jako miejscowi i zebrali świetny zespół pod przewodnictwem Wout van Aert, Biegacz Roku oraz RYMCO EVENBUIL, który wrócił po ciężkim wypadku na Giro de Lombardia w zeszłym roku i ponownie pokazał swoją klasę.

W tej kolejności byli zarówno srebrni, jak i brązowi w jeździe indywidualnej na czas Pucharu Świata, w towarzystwie Włocha Filippo Jana.

Van Aert to człowiek z przewagą. W tym roku odniósł do domu zwycięstwa w Gent-Wevelgem na Flanders Fields, Amstel Golden Race, Tour de Brittana, Był drugi na szosie olimpijskiej, trzeci na Brabancon Aro i wygrał trzy etapy w Tourze. oczy świata na niego.

Możesz być zainteresowany: („Narysuj” Martínez rzucił wyzwanie Cristiano Ronaldo, tak jak zrobił to Yerry Mina)

Holandia ma w Mateusz van der Pol Dla jej kolarza, który postawiłby na złoto. Silny mężczyzna jest ekspertem w tego typu umiejętnościach.

Sony Colberelli To zakład Włochów i dlatego stworzyli świetny zespół z Gianni Moscon, Matteo Trentin, Andrea BaggioliWszyscy w poszukiwaniu złota.

Słoweńcy nie są daleko w tyle. Primoz Roglic Został uratowany na drogę, nie był w czasie próby i będzie mu towarzyszył Tadej Pojakar. bohater Powrót do Hiszpanii W Tour of Flanders zajął drugie miejsce, a w zeszłym roku wygrał wyścig Liège Bastogne LiègeŚwietny człowiek aukcji.

Platforma wyścigów rowerów szosowych w Tokio 2020

Ekwadorczyk Richard Carapaz (w środku) wygrał rywalizację w kolarstwie szosowym, srebrny medal wywalczył Wut van Aert, a brązowy Tadej Pojacar.

Kacper Asgren, zwycięzca Tour of Flanders oraz Magnus Dwór Duńczycy będą walczyć o platformę.

przez Great Britain Companion Egan Bernal w Ineos Thomas Bidcock, złoto w kolarstwie górskim na Igrzyskach Olimpijskich, ma szansę zabłysnąć. Dla mnie Julian Alphilippi Nie da się tego wykluczyć, nie da się wykluczyć, ani Australijczyka Michael Matthews, w Pucharze Świata, w którym Kolumbia była bardzo skomplikowana.

Może Cię to zainteresować: (Rafael Santos Puri: Obejrzyj pierwszego gola, który strzelił w Niemczech)

Lisandro Renjevo
EL TIEMPO . Redaktor
Umieść tweeta

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *