Kolumbia przegrała z USA w swoim pierwszym występie w siatkówce kobiet przed igrzyskami olimpijskimi

Kolumbia przegrała z USA w swoim pierwszym występie w siatkówce kobiet przed igrzyskami olimpijskimi

10:04

Reprezentacja Kolumbii w siatkówce Kobieca drużyna przegrała w sobotę po raz pierwszy na turnieju przedolimpijskim w Łodzi.

Reprezentacja narodowa pod wodzą Brazylijczyka Antonio Rizzoli pokonała jedną z potęg tego sportu, Stany Zjednoczone, co zakończyło się zwycięstwem 3:0 z częściowymi wynikami 25-12, 25-12 i 25-13.

Reprezentacja Ameryki Północnej, która po pokonaniu Brazylii 3:0 została mistrzem Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2021, pokazała hierarchię w stosunku do Kreolów, którzy pokazali w tym sporcie ogromny postęp na poziomie międzynarodowym. Najwybitniejszą zawodniczką reprezentacji była Boliwarianka Diana Segovia, która zdobyła dziesięć punktów.

Następny mecz Kolumbii odbędzie się w niedzielę o godzinie 6:00 z Niemcami.

Trzeba pamiętać, że każdy kraj rozegra po siedem meczów, a dwie drużyny z największą liczbą punktów zakwalifikują się bezpośrednio do Igrzysk Olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Tricolor zmierzy się także z Polską, Włochami, Tajlandią, Koreą i Słowenią. Jeśli nie zakwalifikuje się do najlepszych zawodów sportowych, może mieć inną opcję ze względu na swoją pozycję w światowych rankingach, stąd tak ważne jest osiąganie dobrych wyników w tym cyklu przygotowawczym do igrzysk olimpijskich.

W innych wynikach Niemcy narzuciły swoje warunki przeciwko Tajlandii (3:0), a Brazylia pokonała Argentynę 3:0. Peru pokonało Japonię 3:0; Serbia pokonała Meksyk 3:0; Tak samo jak z Türkiye do Puerto Rico.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *